[ Black Desert ] twitch.tv/janky_bdo

Witam,

Gram w gry mmo od 13 roku życia, aktualnie mam 26 lat. Grałem 10 lat w KalOnline, potem Aion i kilka tytułów z doskoku.. więc mam sporą wiedzę w tym temacie.

Od pół roku cały swój wolny czas poświęcam grze Black Desert, aktualnie mam 61lvl i 21%.. co jest całkiem niezłym wynikiem.

Niecałe 2 tygodnie temu pierwszy raz uruchomiłem stream, tylko po to by pokazać coś w grze znajomemu, nagle zaczęło na kanał wchodzić coraz więcej osób.

No i stało się, od 10 dniu streamuje grę Black Desert, nie spodziewałem się tego, ale kanał bardzo szybko sie rozwija. Bardzo mi się spodobał kontakt z widzami,

jestem totalnie pochłonięty grą i chatem :) Chcę rozpowszechnić BDO w Polsce, mam nadzieje że dopnę swego, liczę na waszą pomoc.

W tygodniu mamy około 50-60 widzów na twitchu, a weekendy osiągamy 100 oglądających, aktualny rekord to 182 osoby!

Stream odbywa się praktycznie codziennie, po 10-14 godzin.

Serdecznie wszystkich zapraszam, postaram się każdemu pomoc, nie tylko słownie lecz nawet poprzez wspólną grę . Zależy mi na integracji z widzami :)

Jeśli nawet grasz w inna grę, lub jesteś uprzedzony do Black Desert, wbij i daj mi szanse Cie przekonać.. bo jest warto, gra jest świetna.

Na kanale robimy tez eventy, rozdaliśmy już perły do gry o wartości około 700zł, a to dopiero początek !

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na kanał twitch.tv/janky_bdo i pytaj na chacie:)

Pozdrawiam i zapraszam, Janki.

Ciekawy, przyjemny stream oraz fajna integracja z czatem. Bez chamstwa, bluzgów i wyzywania.
Sam gram w BDO od około 2 tygodni więc nie potrafię się wypowiedzieć na temat wartości merytorycznych przekazywanych ale słucha się przyjemnie.

Polecam :)

Malo sie dzieje + brak aktywnosci + przez wiekszosc czasu totalna cisza, nawet fajna muzyczka nie gra.

Malo sie dzieje + brak aktywnosci + przez wiekszosc czasu totalna cisza,  nawet fajna muzyczka nie gra.

Czyżby konkurencje boli udany debiut ? :P jak na niespełna 2 tygodnie streamowania, liczba odwiedzających jest całkiem spora, co świadczy o dobrym prowadzeniu jak i umiejętności przyciągnięcia widza. Oby tak dalej :)

Streamer odpowie na wszystkie pytanie dotyczące gry, dla mnie jest to na wielki plus. Do tego nie jest wulgarny (a o to rzadko w dzisiejszej społeczności Twitch). Polecam tego streamera :)

Czyżby konkurencje boli udany debiut ?   jak na niespełna 2 tygodnie streamowania, liczba odwiedzających jest całkiem spora, co świadczy o dobrym prowadzeniu jak i umiejętności przyciągnięcia widza. Oby tak dalej  

No jak sie rozdaje giveawaye za same followy to sie nie dziwie ze tyle osob sam to przerabialem , jak rozdawalem gry za frajer to zawsze byly osoby ;P

Polecam JanKy91 bardzo miła osoba służąca pomocą . Nie rozumiem twojego podejścia LustVanGoth pewnie trafiłeś jak nie było streamu :P

Trafilem jak byl stream 30 minut siedzialem ;P

A ja powiem tak gdyby bylo wiecej takich ludzi jak Janky to juz dawno by sie stworzylo za***iste community , czlowiek pozytywnie nastawiony na zycie , i tak zawsze znajdzie sie ktos kogo bedzie bolec d*pa czy cos.jak to mowia ilu ludzi na swiecie tyle problemow

Ja polecam mam odpalone w tle i sobie słucham a jak czegoś nie wiem to zawsze jakiś mod/Janky mi odpowie :D Osobiście uważam, że dość przyjemny głos do słuchania.

Ludzie są nawet wtedy gdy nie rozdaje nagród, traktuje to poważnie.. cały czas się ucze i staram aby kolejne streamy wyglądały lepiej.

Jeśli nie słyszałeś ani mnie, ani muzyki to trafiłeś na node war, była taka sytuacja, że muzyka się zawiesiła ( skasowany kanał na yt ).

Podczas wojen nic nie mówię, albo bardzo rzadko, ponieważ gidlia nie życzy sobie by było słychać ts.

Jeszcze jedna sprawa, stream zwykle trwa 10-13h, więc dochodzi do tego zmęczenie.

Postaram się być lepszy, moze przestawie godziny streamów i będą troche krótsze, lecz intensywniejsze.

Pozdrawiam, Janky.

A ja powiem tak gdyby bylo wiecej takich ludzi jak Janky to juz dawno by sie stworzylo za***iste community , czlowiek pozytywnie nastawiony na zycie , i tak zawsze znajdzie sie ktos kogo bedzie bolec d*pa czy cos.jak to mowia ilu ludzi na swiecie tyle problemow

Mylisz pojecia bo tutaj nikt nie ma problemow widac trafilem na nudna czesc i tyle i ludzi takich jak on jest duzo tylko malo kto patrzy na kanaly z mala iloscia widzow taka prawda

Streamerów doświadczony z BDO w języku polskim jest mało, albo w cale można powiedzieć. To jest jedna sprawa. Do tego od grudnia zeszłego roku polaków znów zaczęło się robić dużo a po steamowej wersji jeszcze więcej.

Streamowałem BDO kiedy wszędzie dookoła panowało określenie p2w, crapu, gry nie wartej zachodu itd. jednej wielkiej nagonki na tytuł rozdmuchanej przez osoby, które z tą grą mają najmniej wspólnego. Robiłem to ogólnie sam, od czasu do czasu pomagała mi przy tym jedna osoba - August - i jakoś to po woli szło do góry.

Powolnymi krokami jakoś się to prostowało, normalne wypowiedzi, opis sytuacji, opinie oparte na własnym poglądzie i guście oraz pokazywanie jak to faktycznie wygląda. Takie kiedyś było a teraz jest całkiem inaczej.

Janky ma za sobą nie małe doświadczenie w grze, gra może nie najdłużej ale bardzo intensywnie, ma na to czas i sposobność, więc z tego korzysta.

To normalne, że ludzie zainteresowani tytułem szukają miejsca gdzie mogą się czegoś na live dowiedzieć.

Sam - jak zapewne wielu zauważyło - nie mam najwięcej czasu na grę, a jak już gram to robię konkretne rzeczy tak by swój plan rozwoju pchać do przodu.

Janky mając odpowiednią ilość czasu może rozdzielić sobie czas na wiele różnych zadań itd., dzięki temu na streamie pojawia się kilka różnych czynności. To też jest dość istotne. Dodatkowo nie jest sam, jest kilka osób, które mu w tym pomagają, zarówno przy rozmowach z ludźmi, przy tworzeniu kanału itd., to też procentuje.

Nie każdemu oczywiście musi się wszystko podobać, nie da się tego osiągnąć. Streama tworzą głównie widzowie, to z Wami się rozmawia i dla Was coś pokazuje. Sam wychodziłem kilka razy z inicjatywą by pokazać wam coś co sami chcecie zobaczyć, coś wyjaśnić itd., jednak odzew był zerowy.

Teraz to wygląda inaczej i fajnie, że trochę nas - polaków - biega po BDO i przychodzi na stream.

Na Jankim ciąży jedna wielka odpowiedzialność, musi bacznie uważać jaką wiedzę merytoryczną przekazuję ludziom, by była ona jak najrzetelniejsza i dokładna, by ludzie wyciągali maksimum z przekazanych informacji. Lepiej czasami powiedzieć "nie wiem, nie zajmuje się tym" niż wymyślać jakieś dziwne teorie i snuć domysły.

Kanał jest oblegany, Janki streamuje długo, oprawę audio robią widzowie sami, expi z widzami, rozmawia z nimi, nie wiem czy można czegoś więcej oczekiwać od streamera.

Witam,

Gram w gry mmo od 13 roku życia, aktualnie mam 26 lat. Grałem 10 lat w KalOnline, potem Aion i kilka tytułów z doskoku.. więc mam sporą wiedzę w tym temacie.

Od pół roku cały swój wolny czas poświęcam grze Black Desert, aktualnie mam 61lvl i 21%.. co jest całkiem niezłym wynikiem.

Niecałe 2 tygodnie temu pierwszy raz uruchomiłem stream, tylko po to by pokazać coś w grze znajomemu, nagle zaczęło na kanał wchodzić coraz więcej osób.

No i stało się, od 10 dniu streamuje grę Black Desert, nie spodziewałem się tego, ale kanał bardzo szybko sie rozwija. Bardzo mi się spodobał kontakt z widzami,

jestem totalnie pochłonięty grą i chatem :) Chcę rozpowszechnić BDO w Polsce, mam nadzieje że dopnę swego, liczę na waszą pomoc.

W tygodniu mamy około 50-60 widzów na twitchu, a weekendy osiągamy 100 oglądających, aktualny rekord to 182 osoby!

Stream odbywa się praktycznie codziennie, po 10-14 godzin.

Serdecznie wszystkich zapraszam, postaram się każdemu pomoc, nie tylko słownie lecz nawet poprzez wspólną grę . Zależy mi na integracji z widzami :)

Jeśli nawet grasz w inna grę, lub jesteś uprzedzony do Black Desert, wbij i daj mi szanse Cie przekonać.. bo jest warto, gra jest świetna.

Na kanale robimy tez eventy, rozdaliśmy już perły do gry o wartości około 700zł, a to dopiero początek !

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na kanał twitch.tv/janky_bdo i pytaj na chacie:)

Pozdrawiam i zapraszam, Janki.