Black Desert wyłącza się podczas grania

Witam! Wczoraj postanowiłem powrócić do tytułu(grałem przed ostatnią ogromną aktualizacją) jakim jest Black Desert i tu niespodzianka. Podczas rogrywki gra się wyłącza. Aplikacja jest zamykana nie wyrzuca żadnego błedu. Początkowo myślałem że może grafika( choć przy moim zestawie myślę że maksymalne to pikuś), zmieniałem z niskich na wyskokie i nic ciągle to samo. Zrobiłem skan plików coś tam pobrało i ciągle nic. Pobrałem również nowe sterwoniki do karty graficznej ale rezultat ten sam. W internecie bardzo dużo ludzi opisuje problem z temperaturami ale jest to wykluczone gram w owiele lepsze tytuły bez problemu ale sprawdziłem dla pewnośći wszystko w normie. Jakieś pomysły? Z góry dziękuje za każdą pomoc. Pozdrawiam

mehhhh juz miałem pisać o temp ale widze że pisałeś że masz w normie a jaka temp jest dla ciebie w normie i jaką masz karte graficzną lub najlepiej napisz sprzęt bo nie tylko od grafiki gra może ci się wyłączać ale też od procesora gdy osiągnie wysoką temp. Co do gier pisałeś że grałeś w bardziej wymagające graficznnie gry jakie tytuły ? Sr że tak pisze ale każdy mały szczegół może pomóc w rozwiązaniu twojego problemu.

Podaj podzespoły oraz ich temperatury w grze. (grafika oraz procesor)
dobrze jak byś też napisał jaki procent pracy karty graficznej oraz procesora jest w trakcie gry
kurcze jak narazie nic innego nie przychodzi mi do głowy co jeszcze może pomóc w zlokalizowaniu problemu, bo na ludzki rozum to powinno być czynnikiem problemów.
Aaaa i jak włączasz gre to po jakim momęcie gre ci wywala ? jak długo jesteś w stanie grać bez problemów.

I7-4700K wyskokie detale: max temperatura do wywalenia z gry 67, wykorzystywanie 60-70%
GTX1050Ti wysokie detale: max temperatura do wywalenia z gry 79, wykorszystywanie ok 80%
16gb ram
Gra wywala różnie czasami tylko po kliknięciu “W”, czasami 5-10min, brak różnicy miasto czy teren otwarty
Tytuły w jakie gram czy grałem to: Wiedźmin, BF1, COD BO4, COD WWII jest tego naprwadę masę i jeśli chodzi o ustawienia nie oszczędzam sprzętu, grałem w BDO na słabszym sprzęcie a teraz taka kicha.

Może usuń i jeszcze raz pobierz i zainstaluj grę od nowa i zobaczysz czy pomoże