Błąd danych CRC

Cześć, równocześnie sciągałem z kuzynem grę z gamershell z róźnych serverów, on u siebie w domu, a ja u siebie.

Obudziłem się rano, i gra kończyła mi się ściągać, pisało, że ściągnęło już ponad 3GB i 300MB, poczekałem aż się dokończy, a później próbowałem zainstalować, ale podczas gdy pliki się wypakowywują, wyskakuje mi tabliczka z winRAR'a i było napisane w niej Błąd CRC w ROM.Setup... myślałem, że źle się ściągnęło, ale o dziwo mój kuzyn ma ten sam problem, proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Damian

Moim zdaniem te party z tych serwerów są zepsute. Wstawiający je mógł źle je wstawić. Ja rzadko ściągam z Rapidshare ale znałem przypadki gdzie właśnie tak było. Mój kolega ściągał MoH Airborne w partach ściągnął wszystkie i okazało się że przy instalacji wyskoczyło mu, że jest błąd pliku CRC (jak było by to na płycie to była by zepsuta- za bardzo porysowana). Lepiej poszukaj lepszych źródeł do takich gier.

Kto powiedział ,że w partach? Mało tego. Jestem prawie pewny, że plik jest tylko jeden.

Co do tematu, faktycznie błąd CRC może się zdarzyć. Spróbuj poszukac danych naprawczych, chociaż rzadko to cokolwiek daje.

GamersHell już tak ma, że pliki nie są sprawdzone..

Cześć, równocześnie sciągałem z kuzynem grę z gamershell z róźnych serverów, on u siebie w domu, a ja u siebie.

Obudziłem się rano, i gra kończyła mi się ściągać, pisało, że ściągnęło już ponad 3GB i 300MB, poczekałem aż się dokończy, a później próbowałem zainstalować, ale podczas gdy pliki się wypakowywują, wyskakuje mi tabliczka z winRAR'a i było napisane w niej Błąd CRC w ROM.Setup... myślałem, że źle się ściągnęło, ale o dziwo mój kuzyn ma ten sam problem, proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Damian