Błąd krytyczny

Problem mam na laptopie ...
Gdy uruchamiam tanky Lub samoloty wyskakuje błąd. Pamiętam że grałem na laptopie 2 miechy Temu samoloty i grałem normalnie Bez Scin. Ktoś może coś poradzić...

może był paczor i pobrało jakieś tekstury HD lub coś w tym stylu i dlatego nie wyrabia... lapek to lapek wystarczy trochę by się zmeczył

Tu cytuje mój temat, chciałbym się dołączyć do tego tematu mam taki sam problem.

Zainstalowałem Direkta 9 i 11 oraz zmieniłem u góry VSANC( nie pamiętam jak to się pisze)

Dzisiaj jak uruchomiłem grę aby upewnić się że działa zauważyłem coś takiego w rogu:01f23e3e.png

W moim tłumaczeniu to sterownik z Windowsa XP przestał reagować i odzyskiwać...
Jakieś pomysły?

Zdecydowanie wywala coś z grafiką spróbuj zaktualizować lub wgrać od nowa directx lub physix'a

Żeby pomóc bardziej potrzebna będzie specyfikacja sprzętu.

Windows 7 Professional 64bit

Toshiba

Intel® Pentium® CPU P6000 @ 1.87Ghz (2CPUs), ~1.9Ghz

3072MB RAM

DirectX 11

Intel® HD Graphics

Przed patchem było wszystko dobrze. A teraz nawet samoloty u mnie nie latają...

byl pdoobno jaksi pacz poprawiajacy grafike wiec wymagania wzrosly, poprzestawiaj sobie ustawienia i powinno dzialac.

byl pdoobno jaksi pacz poprawiajacy grafike wiec wymagania wzrosly, poprzestawiaj sobie ustawienia i powinno dzialac.

Jestem nie pełno sprawny i nie próbowałem...

Odpowiedź jaką otrzymałem od Gaijin po wysłaniu danych:

ENG/ This is a known issue and at present time our developers work on a solution for this problem.
We apologize for the inconvenience this may cause, and appreciate your understanding on the matter.
Best regards,
Gaijin Entertainment Support Team
PL/ Jest to znany problem i w chwili obecnej nasi programiści pracują nad rozwiązaniem tego problemu.
Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość w tej sprawie.
Z poważaniem,
Zespół Wsparcia Gaijin Entertainment
Odpowiedź średnio mnie zadawalająca :angry:

Problem mam na laptopie ...
Gdy uruchamiam tanky Lub samoloty wyskakuje błąd. Pamiętam że grałem na laptopie 2 miechy Temu samoloty i grałem normalnie Bez Scin. Ktoś może coś poradzić...