Błąd w teksturach

Witam,mam problem od początku gry i zaczyna mnie to powoli denerwować.Tekstury są w paski,i nie wiem co mam zrobić,dodam że te paski są w mieście,tam gdzie jest światło,w cieniu i na postaciach nie ma tych pasków.W dungeonach paski są wszedzie.Miał ktoś taki problem?Wie ktoś jak to naprawić?Prosiłbym o szybką pomoc.

Możesz wrzucić screena? Wtedy będziemy wiedzieć nieco więcej.

Ściągnij najnowsze stery do grafiki i pokombinuj trochę z ustawieniami, zobaczysz przy jakich ustawieniach paski się pojawiają.

Sterowniki mam najnowsze,paski pojawiają się od przednajgorszej grafiki.Screen na życzenie:

yiuu.png

re :F

Na moje to masz coś źle ustawione w opcjach karty graficznej. Nie bawiłeś się ostatnio nimi?

Wątpie,chyba że jakiś virus choć skanowałem ostatnio.A mniej więcej co i gdzie by trza było przestawić,gdyby coś było źle ustawione?

Re.Ludzie pomocy :F

Może spróbuj odinstalować kompletnie sterowniki karty programem driver cleaner pro 1.5 i zainstalować ponownie ;]

Witam,mam problem od początku gry i zaczyna mnie to powoli denerwować.Tekstury są w paski,i nie wiem co mam zrobić,dodam że te paski są w mieście,tam gdzie jest światło,w cieniu i na postaciach nie ma tych pasków.W dungeonach paski są wszedzie.Miał ktoś taki problem?Wie ktoś jak to naprawić?Prosiłbym o szybką pomoc.