Blade and soul- problem z fpsami

Mam problem z fpsami w BnS. Mianowicie mimo dobrego sprzętu (Wiedźmin 3 chodzi na nim płynnie) FPS spadają na łeb na szyję i to na najniższych ustawieniach. Połączenie z internetem też jest bardzo dobre (światłowodowe). Wszystkie wymagania na wysokie ustawienia są spełnione, a mimo to najwięcej FPS jako udaje mi się uzyskać to z 15, 20 przy lepszych powiewach. Czy ktoś miał taki problem i wie jak możnaby go rozwiązać?

To znak żeby nie grać w tego koreańskiego crapa.

Optymalizacja w tej grze to gówno ściągnij BDO będzie tobie chodzić jak ta lala

1lajk

To ta gierka nie jest martwa? Ile tam teraz jednocześnie zalogowanych ludzi na serwerach?

1lajk

No chory problem, nawet pod nowym trailerem krążą pytania kiedy w końcu zmienią ten silnik na UE4, na nowym komputerze na najwyższych ustawieniach gra gubi klatki, mimo że nie jest pierwszej świeżości. A na starym laptopie miałem pokazane ponad 30 klatek zawsze a cięło jak głupie

Ta gra gubi FPSy od premiery. W jednym momencie mamy 100 FPS, a kilka chwil później 20 FPS. Silnik jest zbudowany na leciwych ziemniakach i to się już nie zmieni (były kolejne launchery - kolejne problemy). Gra idzie na dno. Ostatnie łączenie serwerów tylko to potwierdziło (z 12 stworzono 3, a obecnie mamy chyba 1 EU i 1 NA). Szkoda czasu, lepiej pograć w inne tytuły niż fundować NC$oftowi wczasy na Karaibach.