Blade and Soul / Pytania / Wskazówki dot. nowego gracza : )

Hejka, zacząłem wczoraj grę w B&S, jestem na 11 poziomie warlockiem.

Moje pytania są następujące :

  • Czy na tym etapie robić misje poboczne ( na niebiesko i na fioletowo ) czy tylko samą fabułę?
  • Ekwipunek zdobędę poprzez robienie głównej fabuły?
  • Jak dostosować postać skille/ eq / czy wszystko przyjdzie w swoim czasie?
  • Czy byłby ktoś chętny do wspólnej gry gram na EU / 1 serwer

Dziękuje i zachęcam do dyskusji, z poważaniem panatokolo.

- Misje poboczne tak, daily nie. Misja daily ma taki biały znaczek nieskończoności. Fioletowe na początku to samouczki później za nie odblokowujesz skille do biegania po wodzie, ścianach itp. Jedynie co to jeśli będziesz chciał wydropić red mask to polecam nie kończyć misji fioletowej w Goldleaf Foundry. Jest to ostatni samouczek i nie musisz jej kończyć by później dostać misje od skilli a niekończenie tej konkretnej pomaga przy próbie zdobycia tej maski. Wejście do misji z samouczkiem jest koło mobka który dropi red mask wejście i wyjście z obszaru z samouczkiem powoduje respawn mobków.

- Tak. Jedyna podpowiedź to taka, że jak zdobędziesz skrzynie z legendarna bronią i nie dostaniesz broni ze wszystkimi slatami na gemy (6) to nie ulepszaj jej tylko w dużych miastach w silverfrost możesz dostać za 5 naryu silver kolejną skrzynie z legendarną bonią i próbuj tak aż do uzyskania od razu 6 slotów. Taka opcja jest o wiele lepsza i nie naraża cie na ewentualny brak slota w przyszłości (wiwat RNG).

- Podstawowe skille dostajesz z levelem oprócz tych odnoście biegania, szybowania itp. je dostajesz z filetowych Q od Cinderlands(pustynia) wzwyż. Wszystkie podstawowe skille odblokujesz na 45 lvl i od tego polecam grać ewentualnie areny pvp. Po 50 lvl zaczniesz nabijać hm lvl a od aktu 8 zaczniesz znów nabijać zwykłe levele aż do 55 na którym dostaniesz ulti a następnie znowu będziesz kontynuował nabijanie hm lvl. Legendarne skille wymagają odpowiednich przedmiotów np tomu ze skillem albo zjedzenie czegoś.

Jak osiągniesz 16 lvl to dostaniesz dostęp do eventu za który dostaniesz 20k xp dziennie (jest to daily) co mocno przyspieszy ci levelowanie i jednocześnie pomoże ci z szybszym przejściem fabuły. No i za grzybki możesz sobie coś kupić stroje eventowe albo jakieś inne pierdółki. Do 17 stycznia jak ukończysz fabułę dostaniesz dodatkowo 60 grzybków.

@Kamion, dziękuje Ci za wskazówki. Trochę z tego coś zrozumiałem w małym stopiu :D.

Jak będę miał jakieś pytania dot.gry, to będę pisać.

Zapraszam nadal do dyskusji, poszukuje ludzi do gry Ts3 / mic / +16/18? .

Przygotuj się że na początku będziesz musiał dojść do Frakcji Cerulan coś koło lvl 20 będziesz mógł zmienić frakcję u npc, a na razie nie lataj w stroju frakcji bo Crismony cię zgnoją.

Posłużę się tym tematem, żeby nowego nie zakładać. Widzę ludzi z 55lvl, a ja jak robię questy na 50tym, to dostaje HM expa. Jak mogę odblokować normalne expienie?

Musisz zacząć najnowszy akt głównej fabuły, czyli bodajże 8

Hejka, zacząłem wczoraj grę w B&S, jestem na 11 poziomie warlockiem.

Moje pytania są następujące :

  • Czy na tym etapie robić misje poboczne ( na niebiesko i na fioletowo ) czy tylko samą fabułę?
  • Ekwipunek zdobędę poprzez robienie głównej fabuły?
  • Jak dostosować postać skille/ eq / czy wszystko przyjdzie w swoim czasie?
  • Czy byłby ktoś chętny do wspólnej gry gram na EU / 1 serwer

Dziękuje i zachęcam do dyskusji, z poważaniem panatokolo.