Blader Pomoc

Witam serdecznie. Dziś zacząłem grać w Cabala w sumie pierwszy raz;) Wybrałem postać Blader i poznaję dopiero grę ale chciałbym bardzo zobaczyć jakiś konkretny bulid pod Bladera aktualny. Jeżeli ktoś ma jakiś lub stronkę z AKTUALNYMI bulidami to chętnie bym spojrzał :)

Także zastanawia mnie czy jest jakaś zasadnicza różnica między broniami Katanami, a tymi Mieczami ? Któraś jest lepsza od drugiej ?

są 2 typy buildów pod bl Pod STR i pod DEX polecam ten pod DEX ze wzgledu na to że moby i bossy będą miały na tobie dużo missów a dmg bedzie taki sam do tego dochodzi to czy będziesz używać blade czy katan:P

A miedzy katanami i blade róznica jest 2 attaku xD ale za to staty sie inaczej rozkłada w zaleznoscy od bulidu str czy dex

Coś o tym czytałem, że niby najlepiej dać coś ok Int-57 Str 160 i Dex- Cała reszta ale nie wiem czy to prawdziwe i aktualne? Czyli nie ma roznicy czy uzyje katan czy blade ?

Na razie bij expa staty rozdawaj tak abys mial możliwość class ranka co 10 lvl. Potem znajdź sobie jakiś set mystic albo osmium +9 dobij str i int abys mogl ten set założyć i reszte wal w dexa.

Witam serdecznie. Dziś zacząłem grać w Cabala w sumie pierwszy raz;) Wybrałem postać Blader i poznaję dopiero grę ale chciałbym bardzo zobaczyć jakiś konkretny bulid pod Bladera aktualny. Jeżeli ktoś ma jakiś lub stronkę z AKTUALNYMI bulidami to chętnie bym spojrzał :)

Także zastanawia mnie czy jest jakaś zasadnicza różnica między broniami Katanami, a tymi Mieczami ? Któraś jest lepsza od drugiej ?