Blaumro i brak zainteresowania własnym fachem

No racja Gorky mógł przecież napisać blaumro na PW, a nie zakładać temat.

Czy nie obraził kogoś to zależy od tej osoby do której kierował swoją wypowiedź. Jeśli np gościu ma jakieś problemy w życiu to mógł poczuć się urażony i zgłosić post, bądź poprostu jest wrażliwy na zdanie innych.

Ja bym wana wlepił, po co w ogóle odpowiadać w temacie co cię nie interesuje. A potem jest płacz, nie chcesz nie czytaj. Mogłeś dać raport'a, moderator by uznał czy uzasadniony czy nie.

Placzesz, ze dzial kaw na tym ucierpial ale nie widze zadnego tematu typu; "Gorky dostal bana,unban bo nie ma tematow w dziale kaw". Wiec czemu wypowiadasz sie w imieniu ludzi ktorzy nawet cie nie popieraja?

Brak mi słów...

Rzadko gdziekolwiek na forum się udzielam tutaj, ale wcisne swoje trzy grosze.

Gorky, osobiście poczułbym się postem w takim tonie conajmniej obruszony, więc uważam że warna dostałeś zasłużenie.

A teraz odwołujesz się, i powołujesz na to, że przez to nie miałeś możliwości ruszać innego działu.

Nie wiem czy ja już jestem dzisiaj przepracowany czy poprostu logiczne myślenie mi gdzieś wyszło z głowy, ale wydaje mi się to nie tyle co dziwne co bardziej śmieszne albo nawet stwierdziłbym żałosne.

Nie pojechałeś po kimś wprost, tylko "po nicku" - to żadne wytłumaczenie, bo z tego co się orientuję to nazwa użytkownika jest tutaj równoznaczna z pewną osobą, a nawet bardziej niż imie, bo często są to unikatowe nazwy przypisane do właśnie tej "pewnej" osoby.

Co nie zmienia faktu że zdarzają się też takie, typowo głupie.

Ale uważam, że działa to na takiej samej zasadzie jak:

"Hej, on ma na imię Przemek, ale głupio, co nie?"

Poza tym, nie rozumiem w jakim celu w ogole napisałeś post w jego temacie, skoro nie miałeś na celu z nim pograć, nie wniosłeś nic do tematu, tylko rzuciłeś mięsem w jego nick + dopisałeś (nadinterpretuje) że nie umie grać i ma iśc sobie lamić dalej sam.

Postaw się w sytuacji, gdy próbujesz nowego tytułu, szukasz pomocy na forum - bo jesteś nowy i chcesz żeby ktoś Cię wtajemniczył, a ktoś po Tobie jedzie, bo jesteś nowy, pewnie nie masz o niczym pojęcia i jeszcze masz głupi nick. Oczywiście daje to wszystkim teraz prawo do tego żeby polecieć po Tobie jak po burej suce i nie zostawić na Tobie suchej nitki, bo spytałeś o to czy ktoś miałby ochotę z Tobą zagrać.

Totalny nonsens.

Odrzućmy w ogóle to jak i czy bardzo ktoś się poczuł urażony.

Pojechałeś po czyimś nicku, czyli ewidentnie po kims - a więc obraza innego użytkownika.

PS. Kiedyś na innym forum na którym się udzielałem, panowały jeszcze zasady dotyczące "nabijaczy postów", uwierz mi... dostałbyś tam warna dodatkowo za nic nie wnoszący +1 post, więc obecnie jest naprawde przywilejem, że czasem można sobie "zaofftopować".

>>> Za kropki i przecinki przepraszam, nie mam dzisiaj głowy do takich bzdur...

Gorki doczekałeś sie i bardzo dobrze... Obraza to obraza nikogo nie obchodzi jak mocna. Blaumro to jeden z 2ch moderatorów którzy tutaj cokolwiek robią...

No racja Gorky mógł przecież napisać blaumro na PW, a nie zakładać temat.Czy nie obraził kogoś to zależy od tej osoby do której kierował swoją wypowiedź. Jeśli np gościu ma jakieś problemy w życiu to mógł poczuć się urażony i zgłosić post, bądź poprostu jest wrażliwy na zdanie innych.

Akurat blaumro to ten typ człowieka, który najprawdopodobniej nie odpisałby wcale i kazał pisać skargę.

blaumro jest jednym z lepszych moderatorów na tym forum, warn jak najbardziej zasłużony tak więc nie ma sensu płakać a sam temat można zamknąć. Poza tym to jest głupie z twojej strony, teksty w stylu : "nie potrzebuje początkującego gracza w swojej drużynie ale wypowiem się, że go nie potrzebuje i niech gra sam" sam prowokujesz, a następnie się żalisz ale nie pomyślałeś, że jest więcej osób początkujących bądź takich, którym to nie przeszkadza i pomogą/wytłumaczą ale co tam trzeba pokazać swojego e-penisa jakim to jest się koksem. Cóż, czego się spodziewać po 18 latku, który niedawno wyszedł z gimbazy.

Za czym przemawia ten argument, że blaumro jest jednym z lepszych moderatorów. Może i jest, ale moim zdaniem nawalił i to mi wystarczy. Ten dział to nie wyrocznia i jeżeli moje zarzuty okażą się nie warte chociażby pokiwania palcem, przyjmę to jak należy. A ten tekst miał być raczej pomocny dla niego samego, bo w każdym teamie osoba mająca pięć godzin na krzyż to kula u nogi. To wręcz zastanawiające, ilu tutaj osób umoralniających innych.

A za tą końcówkę wnoszę o warna, bo obrażasz osiemnastolatków, a może są osoby bardziej dojrzałe ode mnie i mogą się czuć urażone ;///////

Placzesz, ze dzial kaw na tym ucierpial ale nie widze zadnego tematu typu; "Gorky dostal bana,unban bo nie ma tematow w dziale kaw". Wiec czemu wypowiadasz sie w imieniu ludzi ktorzy nawet cie nie popieraja?

Ludzie są dla mnie obojętni, kawy nie. Kogintywistyka. Wolę analizować wasze poglądy w kawach, niż przejmować się każdym z osobna.

Brak mi słów...Rzadko gdziekolwiek na forum się udzielam tutaj, ale wcisne swoje trzy grosze.Gorky, osobiście poczułbym się postem w takim tonie conajmniej obruszony, więc uważam że warna dostałeś zasłużenie.A teraz odwołujesz się, i powołujesz na to, że przez to nie miałeś możliwości ruszać innego działu.Nie wiem czy ja już jestem dzisiaj przepracowany czy poprostu logiczne myślenie mi gdzieś wyszło z głowy, ale wydaje mi się to nie tyle co dziwne co bardziej śmieszne albo nawet stwierdziłbym żałosne.Nie pojechałeś po kimś wprost, tylko "po nicku" - to żadne wytłumaczenie, bo z tego co się orientuję to nazwa użytkownika jest tutaj równoznaczna z pewną osobą, a nawet bardziej niż imie, bo często są to unikatowe nazwy przypisane do właśnie tej "pewnej" osoby. Co nie zmienia faktu że zdarzają się też takie, typowo głupie.Ale uważam, że działa to na takiej samej zasadzie jak:"Hej, on ma na imię Przemek, ale głupio, co nie?" Poza tym, nie rozumiem w jakim celu w ogole napisałeś post w jego temacie, skoro nie miałeś na celu z nim pograć, nie wniosłeś nic do tematu, tylko rzuciłeś mięsem w jego nick + dopisałeś (nadinterpretuje) że nie umie grać i ma iśc sobie lamić dalej sam. Postaw się w sytuacji, gdy próbujesz nowego tytułu, szukasz pomocy na forum - bo jesteś nowy i chcesz żeby ktoś Cię wtajemniczył, a ktoś po Tobie jedzie, bo jesteś nowy, pewnie nie masz o niczym pojęcia i jeszcze masz głupi nick. Oczywiście daje to wszystkim teraz prawo do tego żeby polecieć po Tobie jak po burej suce i nie zostawić na Tobie suchej nitki, bo spytałeś o to czy ktoś miałby ochotę z Tobą zagrać.Totalny nonsens. Odrzućmy w ogóle to jak i czy bardzo ktoś się poczuł urażony. Pojechałeś po czyimś nicku, czyli ewidentnie po kims - a więc obraza innego użytkownika.PS. Kiedyś na innym forum na którym się udzielałem, panowały jeszcze zasady dotyczące "nabijaczy postów", uwierz mi... dostałbyś tam warna dodatkowo za nic nie wnoszący +1 post, więc obecnie jest naprawde przywilejem, że czasem można sobie "zaofftopować".>>> Za kropki i przecinki przepraszam, nie mam dzisiaj głowy do takich bzdur...

Będę pisał tak jak ty, wszędzie entery.

  • Relatywizm moralny. Kolejny poszukiwacz powszechnej aporbaty, tryskający miłością do każdego. Dostałem ostrzeżenie za ton wypowiedzi, więc... jak mam to odebrać? Naukę zasad moralnych od moderatora? Pytam serio, bo usilnie próbujesz sprowadzić nietakt na poziom walnięcia z piąchy w twarz.
  • Tak, bo kara była moim zdaniem niesłuszna i jak pisałem wcześniej, dział znowu stał w miejscu.
  • Pojechałem mu "po nicku", bo nick w pełni na to zasłużył. Osobiście bardzo nie lubię tego typu nicków. Może też poproszę Salka, aby dał mi nick: "Mokra pacha jelenia z zielonej góry" i będę wymagał, abyście mnie poważnie traktowali?
  • Jeżeli potrafisz się utożsamić z nickiem: "rucham dziwki 69" i podobnymi, to jestem pełen podziwu.
  • ""Hej, on ma na imię Przemek, ale głupio, co nie?" " - zły przykład. Przemek jest akurat jak najbardziej normalne, za to bardziej adekwatne byłoby: "Elizasucha Psikuta", bez 'S'.
  • Miałem zamiar, gdyby nieco pograł. To się nazywa sugestia.

Dobra, wymiękam. TATO BĘDĘ GRZECZNY. ALE JUŻ NIE WYCHOWUJ OBCYCH LUDZI W INTERNECIE, OK?

To co napisałeś w tamtym temacie, nie podlegało pod obrazę, tylko bardziej o sam offtop. Także warn tak czy siak zasłużony. Co innego jeśli założyłeś temat, bo masz złą etykietkę na warnie.

To co napisałeś w tamtym temacie, nie podlegało pod obrazę, tylko bardziej o sam offtop. Także warn tak czy siak zasłużony. Co innego jeśli założyłeś temat, bo masz złą etykietkę na warnie.
Proponuję najpierw samemu coś ugrać, a dopiero potem szukać ekipy.

Akurat konstytucyjne absrudy zostawmy na inny dzień drogi kolego. Czarni są podrzędną rasą, ale to nie oznacza że składam w domu bomby i kałasze, aby się ich pozbyć. Po prostu z góry traktuję ich jako jednostki podrzędne i mają o wiele dłuższą drogę do przebycia, aby zdobyć moje uznanie. Niektórzy czarni są nawet spoko, a nawet jedna z moich ulubionych postaci w serialach i filmach to właśnie Eric Fourman.

i przyjmij to na klatę a nie płaczesz i próbujesz zgrywać wielkiego poszkodowanego niczym koleś z WoW'a którego guru opisał jako ofiarę bana, gdzie perfidnie złamał regulamin.

Przyjąłem. Dwa tygodnie odczekałem cierpliwie na unbana, a teraz grzecznie domagam się jakiś wyjaśnień. Zresztą, chyba mam prawo do alepacji, czy słowo moderatora z Bożej łaski jest już werdyktem ostatecznym? Poszkodowanego nie udaję, po prostu nim jestem. Twoim zdaniem słusznie, moim nie. Temat służy do rozważenia właśnie tego, a nie nagadywania na mnie, jaki to ja straszny i zły nie jestem.

Jak by nie patrzeć czy to nick czy imię jeżeli powiesz do przykładowego Pawła, że ma kretyńskie imię czy jak do kolegi z poprzedniego tematu, iż ma kretyński nick ta osoba może poczuć się atakowana przez Ciebie - inaczej to ujmując obrażana

Porównujesz coś, co kretyńskie nie jest, do czegoś, co miało być kretyńskie ze swojej natury. Widzisz różnicę między "Paweł", a "Kocham prostytutki 69?"(kochana pseudocenzuro!). Jak wspominałem, nie cierpię tego typu nicknameów. Idąc tym tokiem myślenia, powinienem sam się obić i zwyzywać od najgorszych, bo mi się moje imię kojarzy z Jaruzelskim i Wojtyłą. Ani jednego ani drugiego nie lubię.

ps. pozwolisz, że werdykt wyda kto inny. Jeżeli będzie zgodny z twoim, nie zapomnij pochwalić się na tim spiku e-kumplom.

warn_ico.png
Rasizm ~ blaumro

perm_ico.png
Dostałeś perma - administracja mmorpg.org.pl & Hello Kityy

Warn jak najbardziej słuszny więc nie wiem o co się plujesz koleżko. Blaumro bardzo dobrze wykonuje swoją pracę jako jeden z niewielu modów.


Czarni są podrzędną rasą.

Jest to łamanie regulaminu punkt 1.3 więc modzi wykonujcie swoją pracę i ban/warn chyba że regulamin jest tylko na "pokaz".

dajcie gosciowi wkoncu bana, wozi sie na forum jak pi****ony rezus. Wielki upodlony, sam rzuca gnojem niejednokrotnie

Gorky przegrałeś, pogódź się z tym. Nie widziałem żeby ktoś Cię poparł.

Zmień styl swojego odnoszenia się do innych bo kiedyś ci się to odbije. Nie wiem, w rl też odzywasz się w taki sposób?

To forum schodzi na psy i tyle w temacie...

Napiszę tylko tyle: Jeżeli słowo 'kretyn' odnoszące się do nazwy fikcyjnej jest tak bardzo brutalne i bolesne dla kogokolwiek to osoba ta wogóle nie powinna zaglądać na tego typu fora (ludzie trochę. dystansu).

A teraz drobny przykład rozumowania MORALNIAKÓW:

- właściwa forma: ... ten nick jest kretyński. (krytyka);

- wq. moralniaków: ... ten nick jest popierdolony. (obraza).

Po za tym czytanie ze zrozumieniem wielu z was ma w d*pie, a Gorki miał prawo napisać zażalenie bo od tego jest ten dział.

PS: Mam głęboko w rzyci czy dostanę warna czy bana za ten post.

O jejku ja nazwałem kogoś debilem i dostałem warna, o co chodzi? Nie chciałem nikogo obrazić :c. Serio macie czas żeby płakać przez kilka dni o warna na forum? :v Beczka podkręcona

Nazwać kogoś . . . , a skrytykować za coś to jednak jest różnica. Dając warna za krytykę równie dobrze możesz dać go komuś za to, że ma inne zdanie niż ty. W ten sposób łatwo wpaść w skrajność i paranoję. A więc krzyż na drogę i dowidzenia.

Wygląda mi to na multikonto. :D

GF się obraził, ja mam 5 wanów i żyję nie narzekam. Wszystkie 3 od Blaumro, czy to powód aby wnieść skargę ? GF kiedyś stwierdziłeś, że cię nie lubię - masz rację. Nie stawiaj się ponad regulaminem.

Dlaczego? Bo ktoś stanął w jego obronie? Żałosne.

Akurat konstytucyjne absrudy zostawmy na inny dzień drogi kolego. Czarni są podrzędną rasą, ale to nie oznacza że składam w domu bomby i kałasze, aby się ich pozbyć. Po prostu z góry traktuję ich jako jednostki podrzędne i mają o wiele dłuższą drogę do przebycia, aby zdobyć moje uznanie. Niektórzy czarni są nawet spoko, a nawet jedna z moich ulubionych postaci w serialach i filmach to właśnie Eric Fourman.Przyjąłem. Dwa tygodnie odczekałem cierpliwie na unbana, a teraz grzecznie domagam się jakiś wyjaśnień. Zresztą, chyba mam prawo do alepacji, czy słowo moderatora z Bożej łaski jest już werdyktem ostatecznym? Poszkodowanego nie udaję, po prostu nim jestem. Twoim zdaniem słusznie, moim nie. Temat służy do rozważenia właśnie tego, a nie nagadywania na mnie, jaki to ja straszny i zły nie jestem.Porównujesz coś, co kretyńskie nie jest, do czegoś, co miało być kretyńskie ze swojej natury. Widzisz różnicę między "Paweł", a "Kocham prostytutki 69?"(kochana pseudocenzuro!). Jak wspominałem, nie cierpię tego typu nicknameów. Idąc tym tokiem myślenia, powinienem sam się obić i zwyzywać od najgorszych, bo mi się moje imię kojarzy z Jaruzelskim i Wojtyłą. Ani jednego ani drugiego nie lubię.ps. pozwolisz, że werdykt wyda kto inny. Jeżeli będzie zgodny z twoim, nie zapomnij pochwalić się na tim spiku e-kumplom.

Dobra,skończ już płakać...

Jesteś gorszy od gimba,zrobiłeś coś i jest kara to normalne.

Temat brzmiał szukam kogoś do gry a nie "Weźcie skrytykujcie mój nick i powiedzcie mi aby gram sam"

Jeśli nie chciałeś z nim grać to shut up and.....domyślcie się

A nie jeszcze spamisz mu że ma taki nick itp

Warn jak najbardziej zasłużony

Gorky właśnie skleił kolejnego warna za rasistowską treść. Oczywiście rację miał ktoś, że mógł do mnie napisać do PW i odpisałbym, bo odpisuję każdemu w takiej kwestii. Zresztą większość użytkowników się wypowiedział. Warn byłzasłużony i tyle. Temat zamykam.