Bless - predownload

Wiadomo już coś czy będzie się dało szybciej pograć grę? Chce kupić founder packa ale jak mi nie dadzą szybciej ściągnąć gry to mija się to z celem.

Jeszcze nie wiadomo, w tym tygodniu wszystko powinno sie wyjaśnić, ja jutro kupuje tak czy inaczej

Neowiz chce zrobic predownload ale steam na to nie pozwala dla gier w EA. Niemniej jednak powiedzieli że postarają się załatwić predownload tak czy inaczej. Miejmy nadzieje że steam im pozwoli …

Chyba będzie szybciej jak ktoś kto ma normalny internet ściągnie a ja wpadnę do niego z dyskiem :smiley:

To tylko 20GB +/- :slight_smile:

Pre-download will not be an option for Bless ahead of release.
info z oficjalnego twittera
tyle jeśli chodzi o wcześniejsze pobranie

To raczej było wiadome, tym bardziej, że founder’s packi będzie można kupić dopiero 28 maja i wtedy też będzie się można logować.

Mieszka ktoś w lubuskim z dobrym netem? Wpadłbym z dyskiem :smiley:

a dobry net to jaki według Ciebie ? :stuck_out_tongue: ja mam od 2 lat 100Mb i wydaje mi się że to crap juz lekki się robi… tak czy siak pobiorę 50Gb w jakieś 1.5h więc jeszcze nie narzekam :stuck_out_tongue:

A wiadomo ile będzie kosztować w złotówkach na steam?

To zalezy czy bedzie przeliczane w obiecanych dollarach czy na sile w eurasach :slight_smile:

28.05.2018
39,99$ = 146,42 PLN
69,99$ = 256,27 PLN
149,99$ = 549,19 PLN
Cena zmieni się pewnie o pare zł.

30.05.2018
30$ = 109zł

Pozdrawiam ze wsi. Pobieranie 500kb/s
8GB przez noc

O tototo mam dokładnie to samo a światłowód u mnie najszybciej w przyszłym roku dociągną…

500kb ? stary ja przez 10 lat siedziałem na wsi na necie 64kb/s :slight_smile: jak sciagalem guild wars 2 to pobierało mi tydzien wtedy dzien i noc.

Ale teraz jestem na swoim juz i mam ile chce :slight_smile: