Blog Revelation (online)

Ping jest bardzo harcorowy na tym chińskim serwerze? Dość istotne w tej grze :D

Informacja też jest na blogu :) Z WTFastem 200-300 ms (da się spokojne grać), bez już 500 ms i jest bardzo średnio :P lepiej wtedy grać jakimś casterem

Widzę, że gierka jest nieźle rozbudowana. Jak sądzisz czy casual grający max. 2h dziennie będzie w stanie coś osiągnąć? Nie znam się na zasadach panujących w RO więc pytam ; )

Zapewne jak w każdym mmo NIE :), co oczywiście nie oznacza, braku dobrej zabawy.

Widzę, że gierka jest nieźle rozbudowana. Jak sądzisz czy casual grający max. 2h dziennie będzie w stanie coś osiągnąć? Nie znam się na zasadach panujących w RO więc pytam ; ) 

Osiągnie, ale zajmie mu to dłużej niż komuś kto gra 10h/dzień :P Jak w każdym mmo :) Zależy co gracz obierze sobie za cel grając te 2 godziny dziennie. Już na samą premierę dostaniemy 4 raidy więc gracze PvE będą zachwyceni. Areny i BG podobno mają być znormalizowane, więc nawet bez sprzętu będzie można pograć. Oczywiście w otwartym świecie i na zamkach może być już trudniej, bo gear ma znaczenie.

Ja aż tak bardzo doświadczony nie jestem. Niestety nie ogarniam krzaczków, więc spora część gry to dla mnie nadal tajemnica :( Z tego co czytałem to gildie również są rozbudowane i jest nawet profesja, która skupia się na rozwoju naszego 'miasteczka' gildii. Pewnie więcej informacji na ten temat będę miał dopiero jak wystartuje nasza beta :(

edit: Szkoda, że większość ludzi nie ogarnia tematu i myśli, że to kolejny koreański grinder (BDO) albo spóźniona premiera (BnS). To gra od firmy, która zajmuje się WoWem w Chinach i wrzucili w nią kupę kasy, co zresztą widać, bo jest cholernie rozbudowana. Czasem gubię się bardziej niż w BDO na początku (i to nawet nie przez krzaki :D )

Na bloga wstawiam informacje, które sam zdobyłem grając, lub które wyszperałem w internecie. Mam kontakt z osobami z my.com i na 99% będę w pierwszej fazie zamkniętych testów (a te będą z NDA). Nie chce was zmuszać, żebyście wchodzili na bloga, ale im więcej osób uzbieram, tym większe prawdopodobieństwo, że posypią kluczami do rozdania :) Taka mała zachęta :D

Wieczorem stream z Revelation, więcej info na blogu :)

Niestety, Chińczycy coś namieszali z serwerami i teraz bardzo nieliczne VPNy i ping boostery łączą się z serwerem bez problemu. WTFast traci połączenie ;_; Post, gdzie można zostawić swoje kondolencje już jest na blogu :P

Wstawiłem na bloga krótką listę rzeczy, które jeszcze się na nim pojawią. Dodatkowe sugestie można zostawić pod postem tutaj lub na samym blogu.

dragons-abyss.jpg?w=680

Zapowiedź kontentu, który pojawi się wkrótce na Revelation CN. A my wciąż czekamy...

Na blogu mini post z filmikiem z arenki 5v5. Nie jest to typowa arena jaką znacie np z WoWa tylko... MOBA :) 'prawie' SMITE ;)

Dodałem artykuł o levelowaniu. Zapraszam do lektury. Nie ma takiego grindowania... ;)

Postawiony fanpage na FB oraz discord :) Zapraszam :D więcej info na blogu oczywiście :)

Dzisiaj na spokojnie, bo weekend :) Filmiki z kreatora postaci w Revelation. Zapraszam na bloga i FB - linki w sygnaturce.

Krótki filmik z BG 20v20. Znalezione na Youtubie oczywiście.

No wreszcie coś ciekawszego niż oblatywanie świata :)

https://revelationpl.wordpress.com/2016/07/29/zwiastun-blademaster/

Chwilowo nie wrzucam za dużo na bloga, bo spora część gry pozostaje dla mnie nie odkryta :( Bariera językowa :(

Jeśli ktoś lubi mieć swój mały skrawek świata tylko dla siebie lub lubi role-play, to na blogu zamieściłem krótkie Q&A z twórcami.

Jak zawsze zapraszam na FB i Blog :) Linki w sygnaturce :)

Dla wszystkich, którzy są zainteresowani Revelation - oficjalna strona gry wreszcie ruszyła. Zapraszam do eksploracji! :)

https://ro.my.com/en

Na blogu concept arty. Część z nich przedstawia nowego dungeona (lub dungeony?), który jest w produkcji. Reszta to troszkę z nowego systemu housingu :)

No, to pierwszy tysiąc za nami :)

https://revelationpl.wordpress.com/2016/08/02/pierwszy-tysiac-za-nami/

https://ro.my.com/forum

Oficjalne forum wreszcie ruszyło :)