Blokada dostępu do forum - ban

Nie wiem co wyprawia się na tym forum, kto dostaje możliwość banowania użytkowników, ale jeśli już dochodzi do sytuacji, że ktoś dostaje blokadę, wypadałoby poinformować go, chociażby z automatu, czego jest to przyczyna. Dzisiaj przez niemal cały dzień, przy chęci wejścia na forum, widniał na moim ekranie komunikat o tym, że dostałem bana. Z historii ostrzeżeń nic nie wynikało, kompletnie nic, a jak zgłosiłem sprawę poprzez magiczny guziczek 'kontakt', nie dostałem żadnej odpowiedzi. Wchodzę na forum, dokładnie 5 minut temu, patrzę, że w cudowny sposób moje konto zostało odblokowane. Żadnych wyjaśnień ani w wiadomości tu, na forum, ani na emailu. Dodam jeszcze, że sytuacja z niewłaściwą oceną mojej osoby i bezpodstawnym karaniem, nie dzieje się pierwszy raz. Liczę na jakiekolwiek wyjaśnienia, albo chociaż przyznanie się do bezpodstawnego zbanowania mnie.

Miałem to samo. Miałem dwa warny od Dzz za ot z 2011 roku i tak się zastanawiałem czy ktoś tutaj czasem nie przesadza z gorliwością. :)

Ja 29 stycznia dostałem 3 punkciki + bana na 7 dni za obrażanie innych, śmieszne jest to, że nikogo nie obraziłem, ale oczywiście post "zniknął" i nie ma do czego się teraz odnieść. A ban został mi "zdjęty" na drugi dzień, nie mam pojęcia czemu mi został przyznany i został usunięty. Jak już banują to niech będą konsekwentni ;)

Nie wiem co wyprawia się na tym forum, kto dostaje możliwość banowania użytkowników, ale jeśli już dochodzi do sytuacji, że ktoś dostaje blokadę, wypadałoby poinformować go, chociażby z automatu, czego jest to przyczyna. Dzisiaj przez niemal cały dzień, przy chęci wejścia na forum, widniał na moim ekranie komunikat o tym, że dostałem bana. Z historii ostrzeżeń nic nie wynikało, kompletnie nic, a jak zgłosiłem sprawę poprzez magiczny guziczek 'kontakt', nie dostałem żadnej odpowiedzi. Wchodzę na forum, dokładnie 5 minut temu, patrzę, że w cudowny sposób moje konto zostało odblokowane. Żadnych wyjaśnień ani w wiadomości tu, na forum, ani na emailu. Dodam jeszcze, że sytuacja z niewłaściwą oceną mojej osoby i bezpodstawnym karaniem, nie dzieje się pierwszy raz. Liczę na jakiekolwiek wyjaśnienia, albo chociaż przyznanie się do bezpodstawnego zbanowania mnie.

Dostałem od Ciebie 2 maile w ciągu 3min. Nie licz, że siedzę na forum 24/7 i wyczekuję, czy ktoś do mnie napisze, bo też mam swoje życie i nie zawsze mogę zerknąć na to co się dzieje na forum.

Miałem to samo. Miałem dwa warny od Dzz za ot z 2011 roku i tak się zastanawiałem czy ktoś tutaj czasem nie przesadza z gorliwością. 

Bany nie były wymierzone bezpośrednio w Was. To ja walczyłem z pewnym natarczywym użytkownikiem i zablokowałem jego IP na pewien zakres, w którym się najwidoczniej znaleźliście. Przepraszam za utrudnienia.

Ja 29 stycznia dostałem 3 punkciki + bana na 7 dni za obrażanie innych, śmieszne jest to, że nikogo nie obraziłem, ale oczywiście post "zniknął" i nie ma do czego się teraz odnieść. A ban został mi "zdjęty" na drugi dzień, nie mam pojęcia czemu mi został przyznany i został usunięty. Jak już banują to niech będą konsekwentni 

Nie, dostałeś 3 punkciki, jednocześnie mając 8 punktów ostrzeżeń, co przełożyło się na 7-dniowy ban. Jako administrator, patrzę na profile użytkowników, czy przypadkiem nie mają jakichś warnów, które powinny wygasnąć, ale nie wygasły. Ty takowe miałeś, więc je usunąłem i z powrotem masz 5 punktów.

Zamykam, bo sprawę uważam za wyjaśnioną.

Nie wiem co wyprawia się na tym forum, kto dostaje możliwość banowania użytkowników, ale jeśli już dochodzi do sytuacji, że ktoś dostaje blokadę, wypadałoby poinformować go, chociażby z automatu, czego jest to przyczyna. Dzisiaj przez niemal cały dzień, przy chęci wejścia na forum, widniał na moim ekranie komunikat o tym, że dostałem bana. Z historii ostrzeżeń nic nie wynikało, kompletnie nic, a jak zgłosiłem sprawę poprzez magiczny guziczek 'kontakt', nie dostałem żadnej odpowiedzi. Wchodzę na forum, dokładnie 5 minut temu, patrzę, że w cudowny sposób moje konto zostało odblokowane. Żadnych wyjaśnień ani w wiadomości tu, na forum, ani na emailu. Dodam jeszcze, że sytuacja z niewłaściwą oceną mojej osoby i bezpodstawnym karaniem, nie dzieje się pierwszy raz. Liczę na jakiekolwiek wyjaśnienia, albo chociaż przyznanie się do bezpodstawnego zbanowania mnie.