Blokada SB na tydzień

on ma tylko 13 lat, leave him alone maderfakers!koniec koncow w chwili jak on dostal moda bylem pewien ze bedzie sie bardzo starac na poczatku a potem sie mu znudzi, jak to wszystko sie nudzi ludziom w tym wieku. mod powinien byc wg. mnie 16 + (sam mam 15 i przyznaje ze mam dosc czesto odpaly, ale juz mniej niz kiedys xd) bo w wieku 16 lat juz sie nie jest 12 latkiem, i jednoczesnie nie jest sie 14. Kubszek sux , zawsze tak bylo, lizal ile sie dalo i dostal tego moda az pisanie poradnikow w stylu ,,Jak dotkac sobie napletka jezykiem bez wycinania zeber''. k thx baiWERSJA SHORT:TIEM TO DAI TOD, TIEM TO DAI.

Sugerujesz, ze jestem bardzo złym modem? To, że nie mam 16 lat o niczym nie świadczy. Wiele osób mających 18+ są bardziej niedojrzali niż 15 - latkowie. Mam tyle samo lat, a jako umiem się zachować jak normalny człowiek, mimo hormonów, huśtawek emocjonalnych i innych zjawiskach występujących przy dojrzewaniu. Ale pamiętaj też, że Rimejk, który jest Jr. Adminem także ma 15 lat. I bez lizodupstwa mogę powiedzieć, że na to zasługuje i jest dobra osoba na to stanowisko. Sryy za spam, ale nie lubię jak mi ktoś opowiada bzdury.

//No masz, się poparcia dorobiłem :D - R3m4ke

R3m4ke bądź człowiekiem czy ty wiesz co to jest tydzień bez sb?? Ty tam nie siedzisz więc ci to rybka ale pomyśl o innych ja nie wytrzymam :(

Zawsze możecie wbić na IRC -.-

ale irc to nie to samo i pewnie duzo roboty przy tym ;p

Roboty prawie zero, ale jak tam chcesz ;p Ja osobiście wolę IRC od SB

Prawie robi wielką różnice xd Jest jakiś poradnik do tego irca?

Został zawieszony to wiecie więc poco dalszy szpam....

Zakładacie tyle tematów na jeden temat aby nabic posty?..

Jest ----> Click

Wg. mnie za dużo pozwalacie Kuboszkowi. Jego odzywki i zachowanie jest wręcz żenujące na moda. Z całym szacunkiem, jesteś aktywny, próbujesz pomóc ,ale to nie twoja brożka. Musisz się kontrolować i dorosnąć.

SB zawieszony na tydzień, możecie podziękować wyszukanemu słownictwu Salka i mądrości Kuboszka.