Blokada SB na tydzień

SB zawieszony na tydzień, możecie podziękować wyszukanemu słownictwu Salka i mądrości Kuboszka.

thanksfortheinfo.jpg

//Twoja ignorancja i cynizm coraz bardziej skłania mnie do tego co napisałem w PMie - R3m4ke

Ummm... można wiedzieć o co dokładnie chodzi?....

Ummm... można wiedzieć o co dokładnie chodzi?....

O to chodzi kinya11 że

( Po napinali albo przeklinali itp ) i zablokowali shoutboxa ^^

Ehhh... no, każdemu się zdarza ^^

nie wiemy o co dokładnie chodzi, ale dzięki chłopaki :P na pewno nam się to przyda^^

ja to chcialem sobie porozmawiac na poziomie, alee ten mi tu wyskoczyl z jakims slownictwem wulgarnym, no to nie moja wina ^^

Chopy czopy, jak macie spór to na gg, albo na PW...

A Ty Kuboch stałeś się jakby taką osobą publiczną forum będąc modem, więc powinieneś dać przykład jak się zachować, jak zastosować kulturę osobistą i takt obyczajowy...

Hemmm...

Zabrać mu moda , gdzie ja teraz bede spamował :)

W sumie to najbardziej żal mi brody, facet się teraz nudzić będzie :)

Jestem na tym forum kupe czasu, to jest moje 2 konto. Zastanawiam,sie jakim cudem to skretyniale dziecko(kuboszek ofkoz),dostalo moda?Wczesniej nie pisalem tego co o tym mysle,bo nie bylo gdzie i po co. Znam typa na wylot i jego forumowe madrosci. Przypuszczam tez,ze moda dostal za konkretne lizanie d*py. Heh pamietam jak dzis akcje kiedy Kuboszek chcial napisac wiadomosc do google[bot] ale nie udalo mu sie bo nie mogl wejsc w ten profil,taka wode z mozgu mu wtedy zrobilismy,smiechy z typa byly konkretne. Do dzis to wspominam,a Kuboszka zapamietalem jako "skretyniale dziecko" ktore przy komputerze robi wszystko, a jego monitor widzial go golego wiecej razy niz ktokolwiek inny.

Zablokowalibyscie tylko tych co sie brzydko wyrazaja ^^ (jezeli sie da :D) ,a nie to wszyscy musza cierpiec ^^ Poczekamy tydzien spokojnie ;d

broda na moda^^

a marek to zabrał mi zabawke!

//Oj, myślałem, że moja :P - R3m4ke

marek skończył się na kill'em all

@up

Broda moda już miał i szybko go stracił.

@Sheye

Uważaj na słowa i nie przesadzaj z wyrażeniami typu 'skretyniałe dziecko', to jednak moderator. Trochę szacunku.

@Kuboszek

n/c poniżej krytyki

Czy brak SB przez tydzień jest dla Was takim problemem?

A poza tym to takie ostre dyskusje prowadźcie sobie na gg, x-fire czy na PM. SB nie do tego nie służy.

nic nie poradzicie... tacy ludzie są...

szkoda że reszta użytkowników musi tracić przez jednego, ale zawsze tak jest...

nic nie poradzicie, czekać tydzień musicie... :P

ja zdania o tym nie mam bo nie wiedziałem co się tam wypisuje^^'

jak juz to przez 2 : D

Dobrze, że wiesz, że to również Twoja wina i nie zwalasz wszystkiego na mnie.

Hmm zaraz ktoś wymyśli nowy tekst i bede miał nowe hasełko do podpisu ^^

Hmm jak zostanie odblokowany to kiedyś musze tam wbić... ciekawe że jeszcze mnie tam nie było :P

(patrz sygnaturka)

on ma tylko 13 lat, leave him alone maderfakers!

koniec koncow w chwili jak on dostal moda bylem pewien ze bedzie sie bardzo starac na poczatku a potem sie mu znudzi, jak to wszystko sie nudzi ludziom w tym wieku. mod powinien byc wg. mnie 16 + (sam mam 15 i przyznaje ze mam dosc czesto odpaly, ale juz mniej niz kiedys xd) bo w wieku 16 lat juz sie nie jest 12 latkiem, i jednoczesnie nie jest sie 14. Kubszek sux , zawsze tak bylo, lizal ile sie dalo i dostal tego moda az pisanie poradnikow w stylu ,,Jak dotkac sobie napletka jezykiem bez wycinania zeber''. k thx bai

WERSJA SHORT:

TIEM TO DAI TOD, TIEM TO DAI.

Dobrze, że wiesz, że to również Twoja wina i nie zwalasz wszystkiego na mnie.

wlasciwie to nie, ale nie o to tutaj chodzi, ano chodzi o to iz osiagnalem swoj cel ^^