Blondynki Też Grają | Pyrkon 2016

Nagraliśmy mini relację z Pyrkonu 2016.
Co myślicie o tego typu imprezach?

Z cała pewnością wasze relacje są dużo lepsze od relacji Xao :)

Pyrkon jak co roku jest świetnym eventem. Dla mnie te wydarzenie jest już jak święto.

A przechodziłem obok waszego stoiska wielokrotnie i naprawdę macie świetne prace :3

Z cała pewnością wasze relacje są dużo lepsze od relacji Xao 

Oj bez przesady xD zieloni jesteśmy jeśli chodzi o nagrywanie

Pyrkon jak co roku jest świetnym eventem. Dla mnie te wydarzenie jest już jak święto.

A  przechodziłem obok waszego stoiska wielokrotnie i naprawdę macie świetne prace  

Pyrkon był olbrzymi, kolejki mnie zawsze odstraszają bo musiałbym od razu rezerwować sobie co najmniej 3h aby w ogóle pójść na jakąś prelkę, dlatego zadowalam się otwartymi atrakcjami. Strasznie zabolała mnie marna organizacja maskarady, uwielbiam tego typu konkursy i zawsze staram się to zobaczyć, ale jak usłyszałem, że ludzie czekali nawet 3h to mi się odechciało. Może za rok chociaż telebim wystawią.

No cóż, Pyrkon w tym roku był słaby, 2015 lepszy, ponieważ dostali lepsze sale i wszystko lepiej było zorganizowane a nie jak w tym roku, np. ogródek piwny w samym centrum konwentu, gdzie w 2015 był na uboczu. (mi to osobiście przeszkadzało, mimo iż spędziłem tam trochę czasu)

A no i jeśli ktoś był na sleepie o 20:00 w piątek to dopiero była clowfiesta, z prysznicami xD. A co do prelek i maskarady porażka, czekać 4h żeby dostać się na prelekcje...

Osobiście byłem już na 4 Pyrkonach i ten oceniam najsłabiej 3/10, gdzie 2015 dał bym z 7.5-10, przynajmniej można było wejść na maskarade.

Co do waszego materiału, spoko, fajnie i humorystycznie a to się ceni.

No cóż, Pyrkon w tym roku był słaby, 2015 lepszy, ponieważ dostali lepsze sale i wszystko lepiej było zorganizowane a nie jak w tym roku, np. ogródek piwny na środku (mi to osobiście przeszkadzało, mimo iż spędziłem tam trochę czasu)

A no i jeśli ktoś był na sleepie o 20:00 w piątek to dopiero była clowfiesta, z prysznicami xD. A co do prelek i maskarady porażka, czekać 4h żeby dostać się na prelekcje...

Osobiście byłem już na 4 Pyrkonach i ten oceniam najsłabiej 3/10, gdzie 2015 dał bym z 7.5-10, przynajmniej można było wejść na maskarade.

Pamiętam zeszłoroczny czteropak :D Ponoć to legendarne miejsce. Widzę, że znalazłeś nawet dłuższe kolejki. Hala 3a była spoko, sporo tam się działo, było niedaleko od naszego stoiska więc można było od czasu do czasu wyskoczyć. Kompleks MTP jest za duży, żeby jeszcze w krótkim czasie robić kilometry szukając odpowiedniej salki.

A no + te mangowe, to tam głownie było po 3-4h... i jak to wciśnięte! szukaliśmy chyba z 30min, a się potem okazało że są tam gdzie akredytka i wszyscy po prostu takie WTF :v.

Akurat nie wiem jak było na prelkach bo w tym roku przyjechałem głównie dla spotkania z moimi internetowymi znajomymi. Cały czas było coś do roboty, wiec nie narzekałem. Jedyna kolejka w jakiej stałem to ta po wejściówkę. W zeszłym roku po nie szło się od zupełnie innej strony i tam też na początku z kumplami poszliśmy... okazało się, że wszystko tam jest zamknięte i musieliśmy stać na początku tego ogromnego wężyka. Co do ogólnego rozmieszczenia... fakt, nie było tak dobrze jak rok temu, ale jednak mimo to bawiłem się znowu świetnie. Na plus można też zaliczyć to, ze otwarli drugą noclegownie c:

Nagraliśmy mini relację z Pyrkonu 2016.
Co myślicie o tego typu imprezach?