Blondynki Też Grają | Rysunki

Och dopiero zauważyłem, że tematy zostały połączone. Moderatorko na pewno się dostosuje :D Odnośnie Diablo mamy tego sporo.

Co do ilustracji, powinieneś kontaktować się z nami na naszym fanpage, jak teksty nam się spodobają to może coś wykombinujemy. Ale wolne terminy mamy dopiero w Lutym.

12363085_900754983312438_684321926609543

Tym razem postanowiliśmy stworzyć coś pasującego do Gwiezdnych Wojen.
Padło na Kylo Rena z tym, że w trochę bardziej męskiej wersji.
Jak wam się podoba ? Więcej już jutro tutaj : https://www.youtube.com/user/blondynkitezgraja

Fajny spoiler, fajnie, że o tym wcześniej poinformowałeś.

Rysunek mega. A czemu bardziej męska wersja?

ten ork i Yen okropne, ten ze star wars juz calkiem niezly

Z okazji Świąt przygotowaliśmy Wam coś specjalnego :D
Mamy nadzieje, że w te święta jesteście zadowoleni ze swoich prezentów :D

1293022_903878046333465_1598290909938415

Kozacki! Monstra u stop wygraly.

Wygląda to zaiście! :o

Kozacki! Monstra u stop wygraly.
Wygląda to zaiście!

Dzięki :D Staraliśmy się nie przesadzić, szkoda tylko, że format pracy ogranicza bo pomysłów mieliśmy sporo ale trzeba coś wybrać :D ( Poza tym gdy nie trzeba staramy się zbytnio nie zwiększać kartki z przyczyn czasowo-ekonomicznych)

Zarąbiście to wygląda :D Oby tak dalej ;)

Spróbujcie zwrócić uwage na konsekwentne używanie cienia - postać przyjmuję cień ale nie rzuca. Od czasu do czasu odejść od pracy i spojrzeć na całość, nie na szczegół. Na przykład: cała prawa część torsu wiedźmina mogłaby być ciemniejsza. coś jakby budowanie światłocienia na przedmiocie pomijając fakt, iż nie jest samotny w kompozycji - główny problem artystów reprezentujących sztukę naiwną - wyeliminujcie to jak najszybciej ;) !

Trzymam za was kciuki, prace na prawdę mi się podobają! :)

Zarąbiście to wygląda Oby tak dalej Spróbujcie zwrócić uwage na konsekwentne używanie cienia - postać przyjmuję cień ale nie rzuca. Od czasu do czasu odejść od pracy i spojrzeć na całość, nie na szczegół. Na przykład: cała prawa część torsu wiedźmina mogłaby być ciemniejsza. coś jakby budowanie światłocienia na przedmiocie pomijając fakt, iż nie jest samotny w kompozycji - główny problem artystów reprezentujących sztukę naiwną - wyeliminujcie to jak najszybciej ! Trzymam za was kciuki, prace na prawdę mi się podobają!

Brak dokładnego światłocienia w tej pracy to zabieg, który wykorzystaliśmy specjalnie, Geralt jest jedynie zawieszony w przestrzeni przez to, że jest oświetlony z każdej strony cień może być tylko pod nim. Co do wskazówek odnośnie światłocienia zgadzam się :D

Co do sztuki naiwnej - nie respektuje dzisiejszych ,,artystów". Da Vinci, Michał Anioł i wszyscy, którzy tworzyli coś co wyglądało ładnie ( a nie jak kropki i maziaje) to artyści, których podziwiamy, reszta to bumy smarujące gównem po ścianach.

Nie do końca, choć szanuję twoją opinię. Jednak gdy pozna się troszeczke głębiej historie sztuki to dzisiejsi artyści nabierają sensu. Wraz z wynalezieniem fotografii realistyczne przedstawienia stały się zbędne i bez sensu. Dzisiejsza sztuka to poszukiwania, które trzeba spróbować zrozumieć ;)

Ja najbardziej cenię przedstawienia własne ukazujące swoją własną "kreskę". Dlatego też lubie bardzo "concept art" gdzie tam, rysowanie realistyczne ma sens, bo nie znajdziemy w naszym świecie tego co zostało wykonane za pomocą np. ołówka ;)

Czekam na kolejne prace! :D

Dosyć szybko wróciliśmy do Gwiezdnych Wojen, tym razem stworzyliśmy rysunek Rey.

Format A3, 13h pracy kredkami Prismacolor.

Więcej znajdziecie tutaj : https://www.youtube.com/user/blondynkitezgraja

12495162_911408412247095_885290163035559

Jak dotąd najlepsza praca. Od razu rysunek inaczej wygląda, jak doda się jakieś tło :D

Tym razem przygotowaliśmy rysunek Jhina - nowego championa z League of Legends.
W związku z tym, że nazywają go Wirtuozem postanowiliśmy nadać mu trochę dżentelmeńskiego uroku. Czas pracy 9h, kredki i pisaki Prismacolor.
Więcej tutaj : https://www.youtube.com/user/blondynkitezgraja

12605549_914681505253119_563921428718983

Skoro tak to i ja od siebie coś podrzucę ... Pozdrawiam ^^rysunki.jpg?tsn=1453040492688&zalf=Nowe&

Bardzo fajna Rey. Podoba mi sie twarz, dojrzalsza niz we filmie, a samo tlo tez dobrze wyszlo.

Bardzo fajna Rey. Podoba mi sie twarz, dojrzalsza niz we filmie, a samo tlo tez dobrze wyszło.

Staraliśmy się trochę Ją postarzyć aby za 2 lata czy za te 5 nadal rysunek był aktualny ;)

W końcu udało się nam skończyć ten odcinek :D
Tym razem trochę więcej montażu, zabawy, a nawet nowe filtry :D
W tym odcinku również możecie dokonać wyboru więc oglądajcie uważnie :)

PS. Wiemy, że gramy słabo :P

Oprócz rysunków z gier zdarza się nam projektować tatuaże.
Tym razem pokaże Wam naszą sówkę :D

12604652_917096688344934_880398279324078