Bloodstone: The Ancient Curse - Polski discord

Witam!
Chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych grą Bloodstone: The Ancient Curse aby dołączyć do naszego polskiego Discorda “Bloodstone Polska”. Zrzeszamy wszystkich graczy, którzy chcą zagrać nawet przez chwile oraz oferujemy pomoc i wiedzę, ponieważ nasi gracze grali już na wcześniejszych betach. Wraz ze społecznością stworzyliśmy nawet całą wikipedię do Bloodstone’a po polsku specjalnie dla was!
Serdecznie zapraszamy i czekamy właśnie na was :slight_smile:

https://bloodstone.com.pl/ - nasza Polska wikipedia specjalnie dla graczy.

Zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych grą! :slight_smile:

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, codziennie jest nas coraz więcej :slight_smile:

Gra startuje już 10 stycznia dla wszystkich chętnych, którzy chcą bawić się za darmo! Jeśli jednak chcecie zawalczyć z innymi już wcześniej to możecie wykupić pakiet za 12$ z premium na 30 dni oraz przepustką pozwalającą dołączyć do gry już 7 stycznia!

Zapraszamy wszystkich chętnych :slight_smile: Odpowiemy na wasze wszelkie pytania odnośnie gry na naszym discordzie Bloodstone Polska.

Do startu pozostało już tylko 8 dni!

Już tylko tydzień dzieli nas od startu dla osób, które wykupiły VIP’a, a 10 dni dla wszystkich pozostałych! Zapraszamy na discorda po więcej informacji! :smile:

Zapraszamy wszystkich, którzy szukają ludzi do gry albo chcą dowiedzieć się czegoś o grze :slight_smile: Gracze są z nami od prawie roku, więc znamy się na rzeczy :smile:

Jest nas coraz więcej, a start tuż tuż, zapraszamy wszystkich chętnych! :smile:

Już jutro start dla graczy, którzy kupili premium! Zapraszamy!

To już dzisiaj! O godzinie 19 startuje early-access dla graczy, którzy wykupili pakiety premium. Potrwa on 3 dni, jeśli jednak jeszcze ich nie kupiliście nadal możecie to zrobić na oficjalnej stronie!