Bloodstone: The Ancient Curse

Witam wszystkich :smiley: Szukam graczy do wspólnej zabawy w Bloodstone: The Ancient Curse. Nie ukrywam będziemy z chłopakami tworzyć Polską gildie.Jest nas na razie 4 i nie będę tego ukrywał - jest to nasze pierwsze podejście do Bloodston’a :smiley:
Coś o mnie? A może o moim życiu :wink: xD? Stracone 13 lat w tibie :stuck_out_tongue: Nic więcej nie muszę dodawać. Jeśli grałeś w Albiona w Kohorcie to pewnie się znamy misiek.

Czego wymagamy? Na pewno discorda i dobrego humoru.Gbury niech idą grać w bierki :smiley:

Przypominam Bloodstone startuje o 20:00(15:00 czasu brazoli)

Miłej nocy życzę.

Siemka, w tibijke sporo przegrane, epizod z kohortą w Albionie też ale krótki, ze znajomymi prawdopodobnie tez zaczniemy, można by Polską społeczność zacząć. Stworzyć discord i zwalczyć brazoli :smiley: , Miłego !

1lajk

Napisz do mnie na priv bo jakoś nie potrafię na tym forum :smiley:

jak grales 13 lat w tibie to na pewno z toba nie zagram !!!

Łezka kręci się w oku ;c

Z chęcią się podepnę jednak premierę muszę opuścić przez zajęcia :wink:
Po prawdopodobnym przedłużeniu czasu startu wbiję koło 23 :smiley:

Jest nas już koło 15 osób ;3 Zapraszam chętnie do wspólnej gry przeciwko Brazolom ;p

Witam jestem tez starym wyjadaczem z Tibi dziś będę prowadził LIVA z bety niestety krótko bo na 22 do pracy.

Odezwijcie się na priv lub na moim LIVE.

Twitch.tv/sentine11

Panie, newsa osobiście nadesłałem także gorszy nie będę, też gram ^^
Zrobię edytę z nickiem dzisiaj wieczorem :slight_smile:

Ta ich strona jest strasznie uboga, chyba jednak zostanę przy tibii przynajmniej ma się pewność, że za pół roku nie zawinie interesu xD

Jak uważasz ;p Na discordzie siedzi nas obecnie 36 osób chętnych pobić się z brazolami :smiley:

Jest już nas 42 :slightly_smiling_face:
Śmiało dołączajcie, mamy świetną atmosferę i każdego przyjmiemy ciepło :slight_smile:

1lajk

To ja dołączam z chęcią :smiley:

Panowie nie polecam przez Pana “KP” wulgaryzmy, obrażanie. Jak coś to zapraszam na priv po dane na team speaka, mamy mniejszą ekipę, ale same dojrzałe osoby 25+ bez spin:)

Hej, hmm no coż też nie polecam, w sumie nawet nie zaczeliśmy gry a na disco już jakieś problemy, nice :smiley: chłopaki dostali trochę info co i jak z otoczką serwa, jeden z pożal się panie “h-adminów do tego namówił” a potem, od tego samego poszedł mute na kanały :blush: tak dziękując haha, już zgłaszam się o tego tsa

Usunięte

Niestety słaby poziom kultury na tamtym kanale.Jak powstanie jakiś dojrzały to podajcie link :slight_smile:

Gre można już ściągać i updateować :slight_smile:

Dostałem mute po pytanie o zdjęcie na PW :smiley: Pan KP Chyba się na mnie nabombił za kradzież nicku :smiley: jeżeli jakąś “normalna Ekipa” będzie się zbierać to z chęcią dołączę.

PS. Pic or didn’t happen
Screenshot_20190402-184747