Bloodstone: The Ancient Curse

Da się już wgl normalnie grać?!

Ja nie mogę się zalogować od 3 dni

U la la… takiego fail startu się chyba nikt nie spodziewał… Nawet forum nie działa…
Tra-ge-dia!

nie polecam tego discorda. dziecko banuje ludzi jak leci.
@Cycuszek

Żeby była jasność, wyrzucona została jedna osoba za sianie fermentu od samego wejścia i krytykę wszystkiego co tu tworzymy, w tym i jakichś mini poradników klasowych. Oczywiście zapraszamy chętnych przekonać się jacy to jesteśmy źli i niedobrzy :wink:
Wszystkim się niestety nie dogodzi, a porządek w pewnym stopniu musi być, obrażać jest łatwo i przeinaczać fakty, ale no chociaż przetarłeś szlak a co najlepsze gra jeszcze nie wystartowała :smiley:

1lajk

nie miao być wywyższania się i co robicie? slowa gówno warte. jak to u ciebie. już i tak ludzie odchodzą z discorda… więc to kwestia czasu.

No chyba po samej wypowiedzi kolegi widać min. za co został wyrzucony :wink: , ludzi przybywa i zapraszamy na głosowy.
Dla mnie eot. z panem @Ameh :slight_smile:
Rozumiem że niektórym podbija nerwy przez problemy z startem/serwem… ale bez przesady, to nie pierwsza BETA i tak trzeba do tego podejść, na luzie.

Zapraszam na discorda ;3 Największy Polski discord Bloodstone - ponad 200 graczy :slight_smile:

Dobiore do gildi 7 osób by było nas równe 50 :wink: pisac priv do Brosio na dis

A to już można grać ? Bo przyznam się że jeszcze nie miałem okazji :stuck_out_tongue:

Cześć
ZAPRASZAM NA NOWY PROFESJONALNY POLSKI DISCORD, bo ten co jest obecnie, ma mało zawartości, jest słabo rozwijany i bez ciekawych pomysłów.

Liczę na Was i waszą pomoc, wspólnie stworzymy coś dużego!

Na naszym serwerze znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o grze, profesjonalny system rang od LVL, profesji oraz aktywności na discord, dodatkowo dużo zróżnicowanych kanałów głosowych, też będziesz mógł założyć własny.
Discord zachęca również do wspólnego grania i pomocy sobie nawzajem ! :wink:

ZAPRASZAM na BloodStone Polska

Pieknie się reklamujecie w nie swoim poscie :wink:

Zapraszam na największy discord Bloodstone w POLSCE ! ponad 200 użytkowników !

ZAPRASZAM NA NOWY PROFESJONALNY POLSKI DISCORD, piszę tutaj, by ludzie mogli wybrać swój Discord i nie myśleli, że jedyny to tylko Twój, który pozostawia wiele do życzenia i jest zrobiony dla kolegów. Po drugie zobacz jak nazwałeś temat, nie odnosi się on do Twojego tylko discorda, tylko do całej gry.

Masz 181 użytkowników od tygodnia, ja wczoraj rano założyłem discord i mam na tą chwilę 82.

Liczę na Was i waszą pomoc, wspólnie stworzymy coś dużego!

Na naszym serwerze znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o grze, profesjonalny system rang od LVL, profesji oraz aktywności na discord, dodatkowo dużo zróżnicowanych kanałów głosowych, też będziesz mógł założyć własny.

Discord zachęca również do wspólnego grania i pomocy sobie nawzajem ! :wink:

ZAPRASZAM na BloodStone Polska


Łączmy się, a nie dzielmy, bo to Brazylijski serwer, podzieleni nie mamy z nimi szans.

@mentornia
Zakładając drugi Discord właśnie to zrobiłeś. Tak w ogóle to nie jest przypadkiem ten ziomeczek który wyleciał z tego pierwszego Discorda?

Niestety, ale ten ping nie pozwala na swobodną grę w pvp. Wiele osób zrezygnowało i ma nadzieję na Europejski server. Gra przetestowana, oby się rozwijała w tym kierunku, ale dla nas nie jest grywalna na chwilę obecną.

oryginal2


Co nas wyróżnia?:

  • własny system rang
  • własne komendy na serwerze: sprawdzenie statusu serwera i czasu lokalnego w Brazylii :wink:
  • poradniki własnego autorstwa przetłumaczone na język polski
  • brak wywyższania się administracji, szanowanie członków
  • wiele innych pomysłów, zachęcam sprawdzić!

WITAM jestem bardzo chetny na rozgrywke aczkolwiek nie moge sobie poradzic skad sciagnac clienta , zalozylem konto na stronce gdzie bylo Join to the beta zrobilem konto potwierdzilem mailem ale nie mam pojecia skad pobrac gre , pomozcie co ij jak i jaki serwer to wbije

oficjalny link do pobrania: http://www.bloodstoneonline.com/downloads/Bloodstoneonline.zip

Witam
Bardzo prężnie rozwija się nasz projekt bloodstonewiki.pl

Zdobędzie tam wszystkie niezbędne informacje o grze.

Przekroczyliśmy dziś na discordzie 300 użytkowników - zapraszamy!

Gra doczekała się też aktualizacji naprawiającej wiele błędów, serwery są stabilne od kilku dni, zapraszamy