Bóg na start

No to siup kogo na start ?. Lubię grać jako carry, a że nie mam bladego pojęcia o grze to kogo na start ?. Bo weekend będę miał chyba wolny to sobie przetetuje te moba.

Kali była od początku w grze. Nie wiem czy dostaje się ja na start, ale zawsze była mocna. Czy to na linię czy to do jungle. Ma lifesteal i jest bardzo mobilna. Polecam.

PS. Nie stawiaj kropki po znaku zapytania...

Ligesteal a nie Life steal :DNo to spoko, a ceny postaci są różne czy takie same ?

zwykle sa stale czyli 5.5k
Masz bardzo dobre postacie na poczatku wiec nic nie kupuj

Wpadaj do nas pogramy razem bo samemu grac sie nie chce;p

Ligesteal a nie Life steal No to spoko, a ceny postaci są różne czy takie same ?

Sądzę że osoba, która w dziale o LoLu notorycznie pisze slince zamiast silence i midle zamiast midlane nie powinna pouczać innych :>

Dobrze wspominam Artemis, wydawała mi się bardzo łatwym wyborem na start.

Na początek polecam neith albo ymir

Tylko chodzi mi o carrego bardziej niż o tanków, off tanków.

no to się pobiera, zobaczymy co ma w środku.

A jak tam optymalizacja bo mam lapka, a że nie jestem jakiś obeznany akurat w tych sprawach : Procesor: Intel Core i3 Processor 3110M (2.40 GHz, 3 MB L3 Cache); Pamięć RAM: 6GB DDR3, AMD Radeon 7670M 1GB DDR3. Czy mi pójdzie na medium ? - na full nie musi jednak aby gra ładnie wyglądała na medium z cieniami wyłączonymi albo na low.

A może inaczej są jakieś postacie startowe. Co dostaje za darmo, aby tylko nabić 30 lvl.

Optymalizacja jest dobra, o to się nie bój.

http://www2.hirezstudios.com/smite - po prawej masz darmowych i obecną rotację. Proponuję wypróbować wszystkie w trybie co-op zanim zaczniesz grać normale, tam też otrzymujesz doświadczenie + favory, odczuwalnie mniej, ale idzie się nauczyć grać. Wielu graczy robi sobie multum kont. Sam po banie robiłem nowe i poziom nowych graczy mnie poraził, dlatego zanim nie opanujesz podstaw(umiejętności + przedmioty) na co-opie to nie masz co grać normali, bo Cię zniszczą i to tylko zniechęci do dalszej gry, gdy po pierwszym meczu przegrasz ze statami 0/10 :D

Nie chodzi na full lepiej nawet niż lol, ale znowu trzeba bić 30 lvl. A to znowu miesiąc potrwa ;) Pogram sobie po weekendzie jednak bo mam zjazd, a myślałem że nie,

Pierwszą rzeczą jaką zrób to wyłącz auto buy, bo te buildy to porażka.

Jeśli chodzi o adc to polecam Artemis i Anhura - myślę, że nie będziesz mieć problemów by ich ogarnąć. Następnie kupiłbym jakiegoś maga i tutaj zacząłbym od Ao Kuanga - jest bardzo tani, bo kosztuje jedyne 2.5k favoru, a do tego mega prosty. Na dodatek nadaje się praktycznie wszędzie. Świetnie sobie radzi na midzie, na solo lane, a także na duo, a w team figtach ulti wymiata :)

A długo się wybija ten 30 lvl ?. Bo wiadomo prawdziwa gra na rankedach.

Ja dopiero co drugą 30'tkę wczoraj wbiłem po miesiącu jako-takiego grania. Pierwszy raz zajęło mi to trzy. Jak przymaniaczysz to możesz wbić nawet w tydzień-dwa, kolega ma już 6 30'tek, ale dlatego że jak robi nowe konto to tylko gra premade'y ze znajomymi i mu się chce + częściej wygrywa = więcej doświadczenia.

Jeśli chodzi o supporta mogę ci polecić Hel. Potrafi leczyć, a jak ogarniesz nią to jeszcze ładnie kosi adc supporty i niektórych warków :) Lecz prędzej pograj tymi bogami co masz za darmo. np taki ymir co dostajesz za darmo według mnie jest najlepszym tankiem :)

Ja osobiście polecam Ymira :)

z carry to Ah muzen Cab ;) Jeśli dobrze orzstawisz ule to wystarczy jeden item pod atack speed i kręcisz bardzo dobry Atack sped z nieziemskim Damage ;)

Thor

Myślę, że jeśli Deimond nadal gra to ma już wszystkie postacie... Wystarczy spojrzeć na datę ostatniego posta - marzec. Temacik odkopany jak widzę.

do usunięcia po co ktoś w ogóle odkopuje tematy z przed kilku miechów

No to siup kogo na start ?. Lubię grać jako carry, a że nie mam bladego pojęcia o grze to kogo na start ?. Bo weekend będę miał chyba wolny to sobie przetetuje te moba.