Bombowiec, który najlepszy Tier III

Siema, chciałem się zapytać jak silne w innych nacjach są bombowce? Mam około 80% wygranych Ił4 (2000kg 1x1000kg 2x500kg) i AR2 (1500kg 6x250kg). Po prostu uwielbiam rozwalać bazy i cele naziemne, niestety il4 nie nadaje się na cele naziemne z 3 bombami. Zauważyłem że zawsze ja ratuje sytuacje, inni latają jak kretyni a ja bije bazy i jednostki naziemne.

Bombowców z drzewka niemieckiego nie polecam , takie latanie nimi to żadne latanie. Ogolnie jak już grać bombowcami polecam USA i Japonie , B25 Michael , B17 , z Japoni G8N1 Renzan. Brytyjskie latałem welingtonami , liberatora nie miałem , ale welingtony są papierowe często dostawałem w pilota albo szybko się uszkadzał. Wystarczyło pare celnych strzałów.

Ruskie Yer 2,w zasadzie chyba jedyny bombowiec który dźwiga maksymalny swój udźwig(B17 swoją drogą też powinien móc,jakieś 9 ton).No i amerykańskie B17 wraz z B25.

Siema, chciałem się zapytać jak silne w innych nacjach są bombowce? Mam około 80% wygranych Ił4 (2000kg 1x1000kg 2x500kg) i AR2 (1500kg 6x250kg). Po prostu uwielbiam rozwalać bazy i cele naziemne, niestety il4 nie nadaje się na cele naziemne z 3 bombami. Zauważyłem że zawsze ja ratuje sytuacje, inni latają jak kretyni a ja bije bazy i jednostki naziemne.