Boost postaci z Legionu i BfA

Witam jestem nowym graczem wowika i obecnie mam battlechesta więc posiadam wszystko do Draenoru i parenaście dni abo.
Czy kupując dodatek jest w nim zawarte np 30dni abo?
Czy jeśli kupie preorder BfA to dostane boost postaci z Legionu i BfA czy tylko z BfA?

Jeśli mówisz o pakiecie Legion + BfA nie ma w nim zawartego dodatkowego abonamentu. Jedynie Legion + BfA i dodatkowo boost na 110 poziom.

Czyli kupując preorder BfA dostaje jeden boost? Mam na myśli że w moim przypadku jeśli kupie BfA to dostaje też Legion i stąd moje pytanie czy za BfA dostaje 2 boosty czy tylko 1.

ale BfA kupujesz oddzielnie i tam zdaje sie jest boost 1, legion po premierce BfA przejdzie do BC i nie bedzie boosta (tak mi sie wydaje), jak kupisz teraz BC + Legion dostaniesz boosta i póżniej jak zakupisz BfA to tez takiego powinienes dostac.

Właśnie tak zrobie że najpierw kupie Legion a potem sie zobaczy bo kupować dodatek za 150zł który startuje za 2miesiące to troche risky bo nie wiem czy będę grał ale na te chwile jest fajnie.
Dzięki za odpowiedzi

A nie lepiej kupić zestaw bfa + legion w cenie USD49.99?

Tak jak napisałem wyżej… nie wiem czy dalej będę nahajpowany na wowa za 2 miesiące. Poza tym 70zł a 150zł to duża różnica.