Bored ! Szukam anime <3

Szukam anime podobnego do np.

Shingeki no Bahamut

itp.

akcja, supermoce, zeby głowny bohater nie był trollem :D, komedia też mile widziana, mechy odpadają, lubie horrory typu :

Corpse Party: Tortured Souls <3, ogólnie żeby miło się oglądało

najlepiej jakieś z ładną kreską <3

tutaj macie na szybko listę anime które już widziałem, lista robiona na szybko więc jeśli podacie tytuł którego nie ma na liście napiszę :3

http://myanimelist.net/animelist/Azeris

Arigato !

np Hunter x Hunter jest fajny, ale długi. D.Gray-Man też jest fajny. Nanatsu no taizai albo takie coś jak Gangsta. Zobacz sobie opisy na MALu.

Polecam Tygrysia Maska.

tygrysia-maska.jpg

Najlepsza Japońska kreskówka w dziejach świata.

Jeśli "Tygrysia Maska" okaże się dla ciebie zbyt skomplikowaną animacją, możesz spróbować "Czarodziejka Sally".

Jeśli nie trafiłem, to może jakaś bajka z USA albo Europy, na przykład Moto Myszy z Marsa czy Gumisie.

One Piece, akcja jest, supermoce są, komedia jest, główny bohater... jest trollem zależnie od definicji ;p, a kreska znacznie się poprawia po kilku odcinkach (anime z 1999), a w bonusie masz 700 odcinków które nadal będą nadawane przez jakieś 10 lat ;d

Podobał ci się shingeki no bahamut, ale nie lubisz głównego bohatera trolla?

Ao no Exorcist- Chłopak jest synem szatana, supermoce itd. fajny shounen.

Deadman Wonderland- za krótkie to po pierwsze, krwawe i z ciekawą fabułą + kilka badass postaci

Higurashi no Naku Koro ni- mindf*ck, kolorowa sielanka która zmienia się w krwawą rzeź w ciągu kilku minut

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu- przypomina tokyo ghoula, krwawe, fajny główny bohater, bardzo wkurzający obiekt miłości głównego bohatera

Zankyou no Terror- To już polecam od siebie, nie jest to horror ni shounen, jest to opowieść o dwóch kolegach, którzy stali się terrorystami. Z jakiego powodu? Sam sprawdź. Ciekawa fabuła, śliczna kreska, smutne jak i wesołe momenty(więcej smutnych i trzymających w napięciu).

Ja polecam "Mondaiji-tachi ga isekai kara kuru sou desu yo"

Mimo skomplikowanej nazwy to dobre anime, bohaterowie są okey, sporo się dzieje, kreska też ładna ;p

obecnie emitowane jest Charlotte, zawiera wszystko co chcesz oprócz horroru, całkiem przyjemnie się ogląda.

i jedno z moich ulubionych: Fullmetal Alchemist (od Ciebie zależy czy wybierzesz bardziej mroczną i odstępującą trochę od mangi zwykłą wersję czy totalnie zgodną z mangą wersję Brotherhood, obydwie się świetne). Spooooro akcji, tajemnic, komedii także znajdziesz trochę, postacie są fantastyczne, kreska jest dobra, bardzo pasuje do tej serii, bohaterowie nie mają jako tako super-mocy, ale posługują się alchemią i.. no nie zdradzę :D + dramat i DELIKATNY romans, nic przesłodzonego .. oglądnij, warto.

Basilisk, Berserk, Hellsing, Soul eater, Slayers. Jako coś "innego", ale równie ciekawego - Mnemosyne.

Soul eater, Fullmetal Alchemist obydwa,Ao no Exorcist Deadman Wonderland, D.Gray-Man,

te widziałem, znalazłem teraz Chaos Dragon fajne dosyć :3 szkoda że dopiero emitowane :/

bump ! :3

Polecam Nanatsu no Taizai. Dośc specyficzna kreska, ale anime genialne. Główny bohater to troll jakich mało, a jednak... Sprawdź sam. ^^

@Down

Ahh faktycznie, na szybko przeczytałem i umknęło mi słowo, ale tak czy inaczej zostaję przy tym poleceniu, bo to jest jednak inny rodzaj trolla, bardziej można określić go mianem niesamowitego badass'a. :D

@up "żeby bohater nie był trollem" mimo to polecam także to anime, postacie były ciekawe. Warto zobaczyć choćby dla creepy uśmieszku gowthera w końcowych odcinkach.

Chciałem dodać tylko, że możesz jeszcze spróbować hitsugi no chaika, spełnia wszystkie twoje wymagania(podobało mi się, ale jednak czego mi tam brakowało)

NGE.

pokonczylo sie to co ogladalem i co terazZ? zaczelem ogladac K:return of kings i nowy sezon noragami :D cos polecicie w tym stylu <3? nyaaaaaa~?

13stka kekkai sensen tez niczego sobie <3 45min <3

Ja polecam anime World Trigger. Jest super :3

to te z tymi kombinezonami ? ogladlem pare odc i nie spodobalo mi sie :/

bump ?

dalej szukam, dalej oglądam noragami i K: RoK, lubuje się w dobrych walkach, tasiemców nie lubie(FT sie nie liczy :D) itp :3

Toaru Majutsu No Index

Owari no Seraph może? ^^

Wiem, że chciałeś super moce, ale może Arslan Senki?