BRACTWO- Final Fantasy XIV serwer Spriggan

FC o nazwie Bractwo powstało z początkiem czerwca 2021r . W ciągu pierwszych dwóch miesięcy zgromadziło grupę liczącą ponad 130 aktywnych graczy, co sprawia że chętnych do wspólnej gry nigdy nie brakuje.
Jesteśmy mieszanką nowości i doświadczenia. W naszych szeregach znajdują się zarówno osoby młode, jak i te, którym życiowe priorytety nie pozwalają na codzienną grę. Nie oznacza to jednak, że nie są oni aktywni i nie stanowią trzonu naszej grupy. Nie forsujemy tempa do end game, nie ścigamy się w liczbie wymasterowanych jobów i nie napinamy pod kątem cyferek na raidach- wielu z nas trafiło tutaj chcąc odpocząć od tej formy wyścigu, znanego z innych gier MMO.
Czerpiemy przyjemność z każdej aktywności- ruletki, duty, crafting, raidy, triale, czy po prostu rozmowy w grze lub na discordzie. Rozpoczęliśmy również cykl cotygodniowych weekendowych eventów, pozwalających wnieść więcej świeżości do codziennej gry.
Drzwi naszego gildyjnego domu w Lavender Beds stoją dla wszystkich otworem. Każdy w naszych szeregach jest mile widziany: pecetowcy i konsolowcy, początkujący i weterani. Wychodzimy z założenia, że każdy kiedyś zaczynał i stanowi wartość dodaną, a w przyszłości może stanowić podstawę ekipy raidowej.
Zapraszamy do dołączenia do grup na discordzie i na FB również osoby, które są na trialu i próbują poznać grę- będziecie mogli korzystać z zamieszczonych tam poradników oraz uzyskać odpowiedzi na męczące Was pytania, a także zaprosić do wspólnej gry innych członków FC, aby np. skrócić czas oczekiwania w kolejkach na instancje.

Nasz Discord:


Grupa na FB- Bractwo:

lub
bezpośrednio w grze, pisząc do: Seifero Leonhart, Ragnar Bloodrock, Wrozbita Waclaw, Cid Oni, C’ain Nunh.

Bump :slight_smile:

Up :slight_smile:

Bump :slight_smile: