BRACTWO- polskie FC na serwerze Spriggan rekrutuje

Nazwa FC: Bractwo
Serwer: Spriggan

Jesteśmy mieszanką nowości i doświadczenia. Większość z nas to początkujący gracze, którzy uczą się wspólnie odnajdywać w świecie Eorzea, wspierani przez kilku weteranów, służących zawsze pomocą, tak aby każdy z nas mógł czuć się swobodnie. Nie forsujemy tempa do end game, nie ścigamy się w liczbie wymasterowanych jobów, ani profek. Czerpiemy przyjemność z każdej aktywności- ruletki, duty, crafting, czy po prostu rozmowy w grze lub na discordzie. W przyszłości planujemy wspólne raidy i triale, a także organizację eventów gildyjnych, przeznaczonych dla każdego.
Każdy w naszych szeregach jest mile widziany (pecetowcy i konsolowcy). Zapraszamy do dołączenia do grup na discordzie i na FB również osoby, które są na trialu i próbują poznać grę- będziecie mogli korzystać z zamieszczonych tam poradników oraz uzyskać odpowiedzi na męczące Was pytania.

Nasz Discord:


Grupa na FB: Bractwo- https://www.facebook.com/groups/332216708469480

Hej , na raxie jestem na trial ale pekna gre kupie po skonczeniu.Odezwe sie w grze.

Zapraszam na nasz discord nawet na trialu. Znajdziesz tam poradniki, bedziesz mogl zapytac, jesli cos bedzie nowe lub wbic na kanal glosowy, zeby z nami porozmawiac i juz sie zintegrowac :slight_smile:

Up :slight_smile:

BRACTWO- polskie FC na serwerze Spriggan rekrutuje duplikat