BRACTWO (Republika - Darth Malgus)

Nazwa: Bractwo
Serwer: Darth Malgus
Republika
Kontakt przez: /who bractwo
Komunikator: discord

Na wstępie napiszę, że jestem tylko członkiem gildi i nie pełnię żadnej funkcji. Kilka dni szukałem gildii i udało się. Polecam gildie Bractwo na serwerze Darth Malgus w Republice. Gildia składa się tylko z Polaków, a wczoraj jednocześnie online było ponad 30 osób. Jeżeli jesteś zainteresowany/ a,
Napisz w grze przez /who bractwo lub zostaw wiadomość tutaj.

Hej, miałbym pytanie odnośnie tytułu, czy nadal gracz F2P jedyne na co może sobie pozwolić to przejście story bo bez płacenia co miesiąc nie ubierze pełnego setu epickiego sprzętu i nie za wiele podziała w end game?

Niestety, gracz preferred lub f2p dalej nie ma możliwości założenia. Jedynie co Ci pozostanie to zakup subskrypcji.

Dodam, że koszt suba to zaledwie 30zl/msc. Obecnie ze znajomym biegam na digital upgrade pack czyli inaczej preferred (10zl jednorazowo). Patrząc ile ta gra daje i za jaką cenę, to jest warto.

PS. Ludzi jest dużo. Gra nie umiera.

Sam ekwipunek to żaden problem, bo i tak większość osób biega na sprzęcie który się moduje, a mody każdy może wszystkich modów używać :slight_smile:.

Polecam moją taktykę : kup “odnawialnego” suba za 30 zł. Anuluj odnawianie. Ciesz się grą bez ograniczeń przez 30 dni i większym expem co pozwoli ci sprawniej postać wylevelować A po 30 dniach… dalej zostaje ci CAŁY content do grania. Wszystkie dodatki, dlc etc są na STAŁE. Jedyny haczyk jest taki że jest to content do zakończenia suba - jesli dzień później wyjdzie nowy update z np dalszym story to go nie masz.

Ale spokojnie, gs/lvl cap wzrasta tylko przy dodatkach, a te są zapowiadane miesiąc/kilka miesięcy przed, więc nie ma ryzyka. Ja osobiście raz do roku opłacam suba, zgarniam wszystko i mam content na cały rok gry. Potem znowu leci subik i kolejny content

Jeżeli dobrze zrozumiałem, po zakończeniu suba zablokowany kontent dla zwykłego zjadacza masz odblokowany? A co z takimi ograniczeniami jak np. na kasę itd?

Tutaj mas całą tabelkę ukazującą różnicę pomiędzy f2p/preferred/sub
https://www.reddit.com/r/swtor/wiki/f2p