Breaking Bad

Witam.

Kilka tygodni temu na Polsacie ukazal sie nowy serial - Breaking Bad.

Chcial bym poznac wasze opinie na temat tego serialu, bo wg. mnie jest on genialny.

Na prawde przyjemnie sie go oglada i kto nie widzial to polecam bo warto :D

Serial opowiada o dealerze narkotykow, zreszta nie bede wiecej mowil - sami zobaczcie :D

Serial iście epicki, oglądam co niedzielę, ostatnio nawet dwa odcinki puścili, polecam ^^.

Niezły, muszę przyznać, ciekawie się oglądało :). Jednak preferuję oglądanie w internecie lub na kanale FOX.

Nom zgodze się z wami. Serial ma ten swój klimat. Jak się obejrzy jeden odcinek to zaraz się chce obejrzeć drugi.

tak samo jak inni polecam każdemu... serial bardzo wciąga i trzeba naprawdę go obejrzeć.

Moim zdaniem jest to świetny serial. Jest bardzo wciągający aż się chce oglądać następne odcinki. Oprócz tego ma naprawdę świetny klimat. Jak najbardziej polecam!

obejrzałem wszystkie 4 sezony. Podchodziłem do 1 odcinka 1 sezonu z dużą rezerwą bo po opisie w gazecie nie wydało mi się w ogóle ciekawe, ale okazało się że porządny serial :) szkoda tylko, że przewija się tam tak mało ładnych dziewczyn ;s i zachowanie samego głównego bohatera jest czasami żenujące i nielogiczne, ale suma sumaru skończył się serial genialnie ;P

Robiłem dwa podejścia i za każdym razem wymiękałem w trakcie, trzeciego już pewnie nie zrobię.

Serial jest przegenialny. Ze wszystkich, które teraz mają przerwę, to na niego czekam najbardziej. Ale faktem jest, że Breaking Bad jest bardzo specyficzny i w pełni rozumiem ludzi (a to się rzadko zdarza), którzy go nie trawią. W sumie sam nawet nie jestem w stanie wymienić cech, które mi się w nim tak podobają. On po prostu... jest i już. I w odróżnieniu od wielu seriali ma tendencję zwyżkową i z sezonu na sezon jest coraz to ciekawiej. Z jednej strony bardzo dobrze, że 5 sezon będzie tym ostatnim i wszystko zostanie domknięte, z drugiej żal się rozstawać z Waltem i Jessem. W sumie koniec 4 sezonu też dosyć ładnie pokończył większość wątków. Jedyne czego mi brakuje to Hanka dowiadującego się kim naprawdę jest Heisenberg.

Ale spokojnie, to już tylko dwa tygodnie ^_^

_1338828689.jpg

+1, a korzystając z okazji spotkania fana serii - było jakieś racjonalne wyjaśnienie dla oczka pluszowego misia z rozbitego samolotu? :P Być może to nic nie znaczy albo przespałem wyjaśnienie tego zabiegu(?), ale znając tendencje producentów do kończenia wszelakich wątków i tak usilnego skupiania uwagi widza akurat na tym przedmiocie - mam przeczucie, że oczko powróci i będzie miało ponadto spory wpływ na fabułę, ale pojęcia bladego nie mam o co dokładnie może chodzić ;x

Czyzby dzisiaj premiera nowego odcinka?

+1, a korzystając z okazji spotkania fana serii - było jakieś racjonalne wyjaśnienie dla oczka pluszowego misia z rozbitego samolotu? Być może to nic nie znaczy albo przespałem wyjaśnienie tego zabiegu(?), ale znając tendencje producentów do kończenia wszelakich wątków i tak usilnego skupiania uwagi widza akurat na tym przedmiocie - mam przeczucie, że oczko powróci i będzie miało ponadto spory wpływ na fabułę, ale pojęcia bladego nie mam o co dokładnie może chodzić ;x

Jedyne nawiązanie do misia jakie pamiętam to była twarz Gusa w jego ostatniej scenie. Ale aż tak się w to nie zagłębiałem, więc nie wiem.

W każdym razie, nowy sezon już jest, pierwszy odcinek poszedł.

[media=]

i kolejny długi rok czekać na zwieńczenie serii :<

Będzie warto, na pewno. Tymczasem: żadnej dyskusji na temat półfinału?

Będą spoilery, czujcie się ostrzeżeni.

Z tego co widzę opinie na ten temat są bardzo podzielone. Tzn. chodzi głównie o sposób w jaki Hank dowiaduje się o Walcie (a może dopiero zaczyna mu coś świtać?). Dla mnie akurat to idealnie wpasowuje się w klimat serialu, jakoś niespecjalnie żałuję że nie było to nic bardzo wymyślnego. Spodobała mi się natomiast teoria na Filmwebie (albo na IMDb czy gdzie tam), że Walt specjalnie podłożył książkę - chłop dowiaduje się o nawrocie nowotworu, postanawia spasować ale nie chce odejść zapomniany. Ba, sam też bym za cholerę chciał się pochwalić w swoich ostatnich chwilach jakim byłem koksem i jak wszystkich wydymałem.

Ogólnie co do sezonu: najlepszy ze wszystkich. Multum akcji, wspaniała atmosfera pomiędzy bohaterami i mnóstwo genialnych tekstów, które co rusz odpalam sobie na YouTube.

w oczekiwaniu na... drugi sezon ostatniego sezonu(?):

"Nie możesz wyświetlić tego tematu! PlainLazy, wiek ostatniego postu z tego tematu przekroczył 60 dni - nowe posty nie będą akceptowane." a gowno prawda, bo moglem. heheszki B)

Sam przeciw wszystkim :P

A Breaking Bad - oczywiscie, że czekam. Ostatnie odcinki zaostrzyły apetyt na epicki koniec

Nie odkopuj tematów!

No tak, bo to aż 1 dzień po poprzednim poście, nie? Offtopujesz zamiast coś wnieść :rolleyes: . Takie tematy są zawsze aktualne, tym bardziej w tej sytuacji. A ja tak myślę, chyba poczekam na koniec końców i obejrzę wszystko po kolei, jakiś maraton się zrobi czy coś.

Witam.

Kilka tygodni temu na Polsacie ukazal sie nowy serial - Breaking Bad.

Chcial bym poznac wasze opinie na temat tego serialu, bo wg. mnie jest on genialny.

Na prawde przyjemnie sie go oglada i kto nie widzial to polecam bo warto :D

Serial opowiada o dealerze narkotykow, zreszta nie bede wiecej mowil - sami zobaczcie :D