Budowa / PVP

Cześć, szukam gierki przeglądarkowej / mobilnej. Chodzi mi o coś w czym można rozwijać swoją wioskę, oraz atakować innych graczy. Gralem już w: Plemiona, Ogame, Grepolis. Jest coś jeszcze w tym temacie?

Sporo gralem w Rise of Kingdoms, fajny interfejs, przejscie miedzy miastem a mapa (interakcja ze swiatem), walka na zywo i fajny ogolny rozwoj krolestwa (serwer na ktorym grasz stopniowo otwiera nowe obszary do zdobycia wraz z zsumowanym postepen wszystkich graczy na mapie)

1lajk

Przecież takich gier są dosłownie setki, wszystkie na jedno kopyto tyle że zmienioną grafiką. Jeżeli taki oldschoolowy 24/7 P2W typ rozrywki Ci odpowada to spośród morza tych samych klonów spróbuj sobie Illyriad, Imperia Online, Ikariam, Forge of Empires, Sparta War of Empires, Elvenar, Legends of Honor, jakąkolwiek X: War of Clans, nie wiem Star Colony? Tego są nieprzebrane ilości.
Z ambitniejszych to Stronghold Kingdoms i Lands of Lords
Jeżeli lubisz Age of Empires 2 to graficznie podobna z tej kategorii jest Game of Empires: Warring Realms, ma całkiem niezłe PvP

2lajki

Ja się bawie w forge of empires od dłuższego czasu, gra ma co miesiąc różne eventy, wydarzenia Guild vs Guild są co 10dni, spora ilość aktywnych graczy.
Naprawdę polecam przetestować i chętnie słuze pomocą na początku.

1lajk

Wiem, że tego jest pełno - stąd post na forum, bo chciałem usłyszeć opinie od kogoś kto gra. Dziękuje za odpowiedź.

Siemka, a znacie taką gierkę która ma tylko rozbudowę bez tworzenia armii. Czasem mam dni, w których nie mam czasu rozbudować czegoś a tym bardziej wysyłać jednostek. Z góry dzięki