Buduję portal o Fortnite - ficzer.com

Cześć, chciałbym się pochwalić że od jakiegoś czasu buduję portal o Fortnite. Jego głównym celem było stworzenie narzedzie które pomoże mi znajdywać najlepsze mapy stworzone przez twórców, bo te sugerowane w kliencie gry często są zupełnie słabe.

I tak rozwinął się temat że stworzyłem kompletne narzędzie pobierające dane map, poukładałem to w karty, dodałem głosowanie za pomocą emotek, możliwość dodania do ulubionych po założeniu konta i wiele więcej - streamy, newsy, kategorie.

Zrzut ekranu 2024-10-10 224912

Mam jeszcze kilka pomysłów, ale tymczasem zapraszam na www.ficzer.com

Oczywiście jak to bywa, coś może jeszcze nie trybić, ale zachęcam do dyskusji.

Nie gram, ale dobra robota - bump post.

1lajk

Dziękuję, wczoraj doszła nowa zakładka Item Shop, jeszcze nad nią pracuję, ale już dość ładnie się wyświetla i auto-aktualizuje. https://ficzer.com/item-shop/

Dziś po weekendzie na serwerze wylądowała aktualizacja ItemShopu (teraz JamTracki nie wyswietlaja sie wszystkie tylko pierwsze 16 z przyciskiem Show more) i sekcja Leaków na stronie głównej z YT. Sekcja jest o tyle ciekawa że odpytuje co chwilę YT o potencjalnie trendujący film i aktualizuje listę, więc może być tak że film z świeżymi leakami już po kilku minutach od publikacji wyląduje na głównej w ficzer.com :partying_face:

image

plus kilka pomniejszych fixów i liftingów.

Edit - czy macie pomysł gdzie można by puscic info o takiej witrynie by trafic do zainteresowanych? Albo moze jakies funkcjonalnosci dodac?

Jezeli liczysz na jakiekolwiek zeskalowanie platformy sugeruje wypierdolenie tego syfu jakim jest Wordpress, a szczegolnie nie buduj stron elementorem bo to jesczze wiekszy syf, ogarnij programistow i zacznij budowac cos czego nie da sie odtworzyc w 3-4 dni z podstawowa znajomoscia wordpressa i wgraniu kilku wtyczek.

PS. Serio naucz sie programowania albo zatrudnij kogos bo to nie ma przyszlosci, wyczyscilem cookies i moge glosowac na mape 10000x co pozwala boostowac mapy niekoniecznie zgodnie z wola ludzi :slight_smile: Dlatego mowie, jezeli nie masz wiedzy i skladasz strony na jakims wordpressie nawet nie bedziesz wiedzial jak to zabezpieczyc. A to jest cos co znalazlem w 30 sekund. Jestem niemal pewny ze znanymi exploitami i po wykonaniu paru pentestow jestem w stanie ci ta strone “zabic”, czego oczywiscie nie zrobie, ale inni moga probowac

Fajnie że poruszyłeś ten temat, WP używam jako fundament CMS/bazo-danowy, jest do tego świetny, elementor służy mi tutaj wyłącznie do ułatwienia pracy przy komponowaniu struktry witryny i najpewniej zrezygnuję z niego za jakiś czas.

Co do głosowania emotkami. Chciałem umożliwić użytkonikom głosowanie na mapy bez logowania, status oddania głosu siłą rzeczy jest przechowywany w cookies, ale stan oddanego głosu w meta WordPressa, myślę że zrezygnuję z metody free4all.

Jak to w każdym CSM/Frameworku, nowe funkcjonalności buduje się na zasadzie “wtyczek”, wszystkie składowe odpytujące endpointy Fortnite napisałem sam tj - Creative Mapy, obrazki, kategorie, szczegóły map, ilość graczy online, ItemShop, Bundlesy, YouTube Leaks, integracja z Twitch + modal z Live Czat - to nie są gotowe rozwiązania, takich nie ma :slight_smile:

Dlatego tymbardziej zachęcam do próby “zabicia” witryny i podzielenia się wynikami, samo odpytanie na czym stoi witryna to za mało i wyczyszczenie ciasteczek. Daj znać co dałeś radę zdziałać, a ja mam oko na logi i queries.