Budżetowa klawiatura

Witam. Szukam możliwie najlepszej klawiatury do 100zł. Na oku mam https://www.morele.net/klawiatura-natec-fury-hurricane-tkl-podswietlenie-nfu-1238-4899725/ ponieważ nie ma bloku numerycznego. Ktoś ma jakieś opinie na temat tej klawy albo poleci coś solidnego do stówki?

Dell SK 8115 - nie ma chyba bardziej wytrzymałej klawiatury która ma nie mieć zbędnych bajerów. Sam mam taką w pracy i 2 w domu których używam. Porządny biurowy sprzęt.

Podobno klawiatury z serii Fury nie są najlepsze i dosyć szybko zaczynają “świrować” - w sensie, że wciska po kilka razy jeden klawisz itp. Generalnie seria “Fury” to jest taka dosyć do przesady budżetowa.

Ja osobiście używam teraz Genesis/Natec Rhod 400, ma 3 kolorowe podświetlenie i kosztuje ok 60 zł, ale jest też wersja z podświetleniem RGB i ona kosztuje 80 zł. Mam ją już gdzieś tak z rok i póki co działa sprawnie - jakość nie jest powalająca i na niektórych klawiszach minimalnie popękała czarna farba, ale to są mikropęknięcia i widać je tylko w ciemnym pokoju po dużym przyjrzeniu się (w sumie to na spacji tak najbardziej idzie je dostrzec)