Bug?

Siemka, wczoraj takiego buga mialem, wygralem swojego szóstego rankeda, co 2 rankedy ma byc niby blok na 21 godzin, ale ja tego bloka nie dostalem.

Gra sie skonczyla normalnie, pisze mi, ze 4 rankedy do konca, ruski dra morde, potem wywalilo mi internet to wylaczylem cs'a, wlaczylem internet, wchodze do gry a tam nie ma bloka, wchodze do kolejki i normalnie wyszukuje, jest to jakis bug?

Nie, ruski normalnie dra morde wiec to nie jest bug ;)

Siemka, wczoraj takiego buga mialem, wygralem swojego szóstego rankeda, co 2 rankedy ma byc niby blok na 21 godzin, ale ja tego bloka nie dostalem.Gra sie skonczyla normalnie, pisze mi, ze 4 rankedy do konca, ruski dra morde, potem wywalilo mi internet to wylaczylem cs'a, wlaczylem internet, wchodze do gry a tam nie ma bloka, wchodze do kolejki i normalnie wyszukuje, jest to jakis bug?

Czyli wiesz jak ominąć blokadę :) ...

Ja bym się cieszył

Czyli w ten sposób omija sie blokade? Nie jest to bug?

Czyli w ten sposób omija sie blokade? Nie jest to bug?

Jest to bug.

Dziala dla wszystkich, czy jestem tylko szczesliwym wybrancem?

Miałem podobnie. Pierwszego dnia wygrałem 2 gry i blok, drugiego dnia wygrałem 4 i nie dostałem żadnego, natomiast trzeciego dnia wygrałem jedną i od razu blok. Buguje się to dosyć często jak widać.

Dziala dla wszystkich, czy jestem tylko szczesliwym wybrancem?

Raczej nie masz zaczarowanego komputera, tak więc dla wszystkich by się tak działo :)

Korzystaj z tego póki nie naprawią

Wlasnie mam nadzieje, ze bedzie dzialac za kazdym razem.

Mam 6 ranków wygranych, sprobuje wszystkie 10 dzisiaj zrobic.

Blokada nie jest co dwa winy, tylko jak 2 razy wygrasz tego samego dnia.

co wy gadacie o jakiejs blokadzie? mam dziennie po 4+ winow i zadnej blokady nie mam ^^

Evoext kto pozwolił ci się wypowiadać na temat na który nie masz żadnego pojęcia? Koledze chodzi o blokadę nakladana co kilka meczy w trybie competative przed otrzymaniem rangi. Nie otrzymał tego bloka co jest najwidoczniej Bugiem. Więc proszę najpierw dowiedz się trochę o grze potem się wypowiadaj.

Blokada jest po 5 meczach.

Nope, po 5 wygranych.

Evoext kto pozwolił ci się wypowiadać na temat na który nie masz żadnego pojęcia? Koledze chodzi o blokadę nakladana co kilka meczy w trybie competative przed otrzymaniem rangi. Nie otrzymał tego bloka co jest najwidoczniej Bugiem. Więc proszę najpierw dowiedz się trochę o grze potem się wypowiadaj.

Dla twojej wiadomosci mam pare smurfow i jakos zadnej blokady jeszcze nie mialem nie masz pojecia nie wypowiadaj sie ;)

Dla twojej wiadomosci mam pare smurfow i jakos zadnej blokady jeszcze nie mialem nie masz pojecia nie wypowiadaj sie

On ma racje. Jeżeli nie ma się rangi i gra się na turniejowych meczach to po dwóch otrzymuje się blokadę na 21 godzin. Nie możesz mi się wyprzeć, ponieważ tydzień temu w środę został zakupiony przeze mnie CS:GO tak więc wiem co piszę.

Gdy się zagra w ciągu 24h dwie turniejówki (przykładowo jeden o 6 rano i drugi o powiedzmy sobie 24 godzinie) i wygrasz obydwa to otrzymujesz blokadę na 21 godzin. I nie wiem dlaczego się na niego unosisz :blink:.

Niech się unosi. Ja już widzę jego poziom intelektualny. Beton. Poza tym jeszcze bardziej chwal się smurfami. Co? Na twojej randze za bardzo cię gwałcą? A jeśli acc w twojej sygnaturze to twój main to radzę jeszcze pograć. I nie interesuje mnie twój staż w innych częściach czy coś w tym stylu. 1.6/Source to inne gry od GO.

A na GO znam się lepiej niż jakiś forumowy noname. 1.400h Eagle wita. Bez pozdrowień.

Gratulacje ze uwazasz za brak inteligencji u mnie chociaz pisze tylko tak sobie na forum. O jej masz 1.4k h i eagle? gz bo to slabo jak na tyle h :) hmm mam smurfy by moc pograc z kumplami jak nie ma 5 do grania :) i przykro mi nie "gwalca" mnie jak to okresliles

Temporary cooldown for skill placement

With the update of 21.11.2014 a bunch of changes were made to the matchmaking system:

[MATCHMAKING]

– Added three restrictions to Competitive Matchmaking:

— If a player does not have a competitive Skill Group, they will not be able to queue in a party with a player having a very high Skill Group

— Accounts are restricted to two Competitive wins per day until they receive their competitive Skill Group

— Unless they are in a party of 5, players will not be able to queue for Competitive Matchmaking if their skill group range is very large

Dla niektórych internety są chyba zbyt skomplikowane (do pana wyżej).

Gratulacje ze uwazasz za brak inteligencji u mnie chociaz pisze tylko tak sobie na forum.

Wytłumacz mi to zdanie bo czytam szósty raz i dalej nie mogę pojąć jego sensu.