Build pod shadow bow

Chciałbym zrobić shadow z łukiem i znalazłem taki build.

Pytanie czy jest on aktualny? Bo raz już skorzystałem z starego buildu, gdzie trochę inaczej wyglądało drzewko.

Build pochodzi z tej strony.

Czy to, bo chyba jest aktualne?

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2201095

masz wersje gry wpisaną przecież.

@Orgazmo
Nie możesz po prostu odpowiedzieć? Tak trudno jest pomóc? Nie lubię tego u polaków.
Chce mnie pewność, dlatego się pytam, nawet jeśli wiem, to wolę się zapytać dla pewności.

Spokojnie możesz wykorzystać. 3.4 to obecnie najświeższy patch w PoE, obowiązujący jeszcze przez niecały miesiąc. Toxic rain/Scourge arrow są jednymi ze skilli, które nie wymagają wiele ekwipunktu by zacząć i są na prawdę dobre w farmieniu, end-gamie i w kopalni, więc śmiało, póki nowa liga nie wystartuje, możesz się nimi bawić.

Mam się zamiar z nimi bawić i na nowej lidze, jeśli będę na niej grał, a nie na standard.
Dzięki za odpowiedź @Silas

Nie ma problemu.
Na nowej lidze jeszcze nie wiadomo jak z nimi będzie. Mogą zostać znerfione, mogą zostać takie jakie są, mogą też być bufnięte. Czasem nerfy są takie, że danym skillem prawie się przestaje opłacać grać, więc trzeba wpierw poczekać na patch notsy żeby określić, te zazwyczaj pojawiają się jakoś 2-3 dni przed ligą.

No to odpowiedziałem typie xD to że jesteś głupi to chyba już twój problem. I tego nienawidzę w Polakach, ty mu odpowiadasz nie dosłownie a Polak tępy burak się do ciebie rzuca bo nie rozumie czegoś minimalnie bardziej złożonego od tak lub nie. xD

@Orgazmo
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, a raczej jak odpowiedziałeś, bo buildy są aktualne i to chciałem potwierdzić, a napisałeś tylko, że mam wypisaną wersję. Z tej odpowiedzi nic nie wynikało, bo build jest z wersji the fall of oriath, a teraz jest delve i wiele mogło się zmienić.
Tak, wystarczyło napisać głupie "tak:, bo to byłaby prosta, szybka i skuteczna odpowiedź.