Bukmacherstwo ? Pytanie

Siema zna ktos moze strony bukmacherskie ktore obsluguja PayPal lub Alior Bank ? zalezy mi na tym zeby zaklady odbywaly sie przez internet poniewaz w mojej okolicy niema w poblizu punkty i jakos specjalnie niechce mi sie jechac 40km zeby obstawic zaklad wiec jezeli znacie taka strone prosze o link i minimalna kwote wplaty :)

http://www.bet-at-home.com

+ grałem, wpłacałem i wypłacałem - bezpieczna strona

+ przejrzysta

+ alior bank napewno, nie wiem czy paypal obsluguje

- mogły by być wyższe kursy

Siema zna ktos moze strony bukmacherskie ktore obsluguja PayPal lub Alior Bank ? zalezy mi na tym zeby zaklady odbywaly sie przez internet poniewaz w mojej okolicy niema w poblizu punkty i jakos specjalnie niechce mi sie jechac 40km zeby obstawic zaklad wiec jezeli znacie taka strone prosze o link i minimalna kwote wplaty :)

Posiadanie nowego doświadczenia to dobra okazja, aby lepiej poznać siebie, więc w pełni szanuję twoją decyzję, aby spróbować ponownie. Podobnie, około tydzień temu mój znajomy opowiedział mi o Dowiedz się, gdzie można również uzyskać aktualne informacje o zakładach, które są obecnie szeroko stosowane. Jeśli chcesz osiągnąć swoje pragnienie, powinieneś to również przeczytać.