Burczenie w słuchawkach

Witam, od jakiegoś czasu burczą mi słuchawki tzn. wydają dziwne dźwięki przypominające zakłócenia radiowe, podczas rozmowy skype lub robienia czegokolwiek w słuchawkach to przeszkadza. Od razu mówię, że jestem totalnie zielony w "komputrach", ale to na pewno nie wina słuchawek bo sprawdzałem na innych. Pomoc bardzo potrzebna :P

Jeśli mówisz o zakłóceniu radiowym jako "szumie" to:

- słaby "ekran" na kablu - wymiana kabla

Jeśli mówisz o zakłóceniu radiowym jako odgłosie przypominającym "silnik fiata" to:

- puściła masa na wtyczce (jest oddalona najbardziej na zewnątrz wiec lubi się psuć) uwalić kabel i zalutować nowa wtyczkę no bo co innego ... ;(

- puściła masa w gnieździe - możesz to sprawdzić wkładając jack i lekko odchylając go na każda stronę, powinien w końcu złapać

Jeśli mówisz o zakłóceniu radiowym przypominającym wooble z dubstep'u to:

- odgłos który słyszysz to składowa harmoniczna, wzbudziła się z jakimś sygnałem zewnętrznym (internet lub GSM)

P.S.

Może to po prostu buczenie od mikrofonu ?;]

@Popraw kable

@Odsuń mikrofon od nosa....
@Powiedz drugiej osobie aby zrobiła to samo
@Ścisz dźwięk jak masz 100% to skocz na 40-60%

O zapomniałem dodać, że jak podłącze do tylnego wejścia to działa ok :P

to czemu nie możesz mieć ich podłączonych do tylnego wejścia ? :D

Bo to niewygodne :(

front panel obniza jakosc dzwieku i tyle

Ale to nie jest jakieś obniżenie jakości dźwięku xD to po prostu burczy strasznie!

no to kabelek lub wtyczka front panelu jest uszkodzona

Co mogę z tym zrobić zatem? :/

Wymienić panel i kabel łączący go z kartą dźwiękową.

Witam, od jakiegoś czasu burczą mi słuchawki tzn. wydają dziwne dźwięki przypominające zakłócenia radiowe, podczas rozmowy skype lub robienia czegokolwiek w słuchawkach to przeszkadza. Od razu mówię, że jestem totalnie zielony w "komputrach", ale to na pewno nie wina słuchawek bo sprawdzałem na innych. Pomoc bardzo potrzebna :P