[Burning Legion]Poszukuję gildii

Witam,
Poszukuję gildii na serwerze Burning Legion. Nie jestem graczem nastawionym na progress, lubię socjal - czasem po pracy spędzić czas w przyjaznym gronie. Raidy w trybie normalnym / hc / mythic[nigdy nie byłem] czy dungeony mythic+ jak najbardziej mnie interesują przy podejściu gra służy do zabawy, a osiągnięcia schodzą na drugi tor.
Od siebie mogę powiedzieć - gram głównie klasami leczącymi(Main resto druid, jednakże to kwestia do dogadania), nie przepadam za pełnieniem roli DPS - więc opcjonalnie mogę pełnić rolę tanka. Od siebie oferuję dostosowanie się do innych członków, czarny humor i współtworzenie przyjaznej atmosfery. Jeśli chodzi o wiek(jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie) - Mam prawie 24 lata, pracuję, studiuję(dziennie). Posiadam mikrofon, discord, teamspeak, ogółem w kwestii IT jestem raczej obyty :smiley:
Z wowem mam doświadczenie od WoTLK(priv), poprzez Cata(priv), na global przeszedłem pod koniec dodatku WoD, a aktywna gra zaczęła się dopiero wraz z 2 raidem na Legion.

Nie lepiej na czacie w grze napisać? jest tam mnóstwo polaków i szybciej znajdziesz ludzi do gry niz tutaj więc po co robisz sobie pod górkę?

Czy ja wiem czy to robienie sobie pod górkę ?
Owszem, są ogłoszenia ale niestety żadne jak na razie do mnie nie przemówiło, a Ty zaś robisz problem tam gdzie go nie ma. Chcę napisać tu ? Wątek zgodny z kategorią ? Merytorycznie jest poprawny ? Tak, więc myślę że na tym zakończymy :smiley:

Siema.

Własnie prowadzimy rekrutację do gildii o warunkach przez Ciebie wspomnianych :smiley: Zapraszam do napisania w grze o inva do gildii i przekonanie się czy będzie ci odpowiadało o ile temat jeszcze aktualny :smiley:
O inva pisać do Koar, Agronak, Kargh, Redoro, Cabanosik.

For the Horde !