C9- dziwny problem

Witam!

Otóż postanowiłem wrócić do C9, aleee... gra mi nie pozwala na komfortową rozgrywkę.

Grałem w c9 zaraz jak wystartował, i wszystko chodziło płynnie na średnich detalach, dziś już nie. Mam dziwne "lagi" (nie wiem jak to nazwać) postać cofa mi się do tyły o kilka kroków sama z siebie, czasem tak po kilka razy (głównie w mieście), do tego po 5-10 minutach gry, zawiesza się po czym wyskakuje crash i gra mi się wyłącza. (też w mieście). Ekran wczytywania trwa cholernie dłuuuugo, a kiedyś ładował się w kilka sekund.

Sterowniki mam najnowsze, lapek (ysz!) jest czyszczony co tydzien-dwa, więc nie ma możliwości zawirusowania/zarobaczenia itp itd. (defragmentowany też)

Próbowałem zmieniać rozdzielczość (nawet na 1024x768), detale na low, ale nic z tych rzeczy. Jak się tnie i wywala tak robi to non stop.

Z GameBoosterem też próbowałem, ale nie sądzę, aby to była wina sprzętowa, bo jak mówiłem, wcześniej chodziło płynnie nawet na średnich detalach na rozdziałce 1600x900.

Sprzęt:

Geforce 315M

Procesor Intel Core Duo 2.1 GHz

Ram: 3GB

System: Win 7

Jakieś pomysły co to to to to to ma być?

Hejo,

Możliwe ze masz robaka lub trojana.

Przeskanuj kompa kasperskym lub malwerem i to dokładnie bo takie ustrojstwa lubią siedzieć w plikach system32. Polecam do czyszczenia Ccleanera i WiseCare365, ładnie pięknie oczyszcza ci blaszaka. Pomoc też może re-instalka gry lub pobranie pewnej wersji z platformy steam. Po za tym wszystkim skoro masz cofki postaci to oznaczać może jedno... Masz problemy z łączem internetowym. Ponadto kazda aktualizacja gry jak dodanie contentu, postaci zwiększa ciut wymagania gry. A C9 dostal juz parę postaci i kontynent. Planowane jest kolejne dodanie następnego kontynentu. Spróbuj ogarnąć to a jak to nic nie da zostaje format lub wymiana procka i karty.

Pozdrawiam

Ps. Jak coś pisz pw

Też tak miałem aż wyłączyłem przeglądarkę i większość plików powiązanych z internetem ;)

Temat dawno nieaktualny :P

Owszem jest możliwość, że XINCODE kłóci się z przeglądarkami lub komunikatorami, najczęściej.

W moim przypadku kłócił się z panelem Nvidii. Gdy go wyłączyłem, gra zaczeła płynnie chodzić, taki myk.

Zostawiam tę wiadomosć dla potomnych a temat można spokojnie zamknąć ;)

Witam!

Otóż postanowiłem wrócić do C9, aleee... gra mi nie pozwala na komfortową rozgrywkę.

Grałem w c9 zaraz jak wystartował, i wszystko chodziło płynnie na średnich detalach, dziś już nie. Mam dziwne "lagi" (nie wiem jak to nazwać) postać cofa mi się do tyły o kilka kroków sama z siebie, czasem tak po kilka razy (głównie w mieście), do tego po 5-10 minutach gry, zawiesza się po czym wyskakuje crash i gra mi się wyłącza. (też w mieście). Ekran wczytywania trwa cholernie dłuuuugo, a kiedyś ładował się w kilka sekund.

Sterowniki mam najnowsze, lapek (ysz!) jest czyszczony co tydzien-dwa, więc nie ma możliwości zawirusowania/zarobaczenia itp itd. (defragmentowany też)

Próbowałem zmieniać rozdzielczość (nawet na 1024x768), detale na low, ale nic z tych rzeczy. Jak się tnie i wywala tak robi to non stop.

Z GameBoosterem też próbowałem, ale nie sądzę, aby to była wina sprzętowa, bo jak mówiłem, wcześniej chodziło płynnie nawet na średnich detalach na rozdziałce 1600x900.

Sprzęt:

Geforce 315M

Procesor Intel Core Duo 2.1 GHz

Ram: 3GB

System: Win 7

Jakieś pomysły co to to to to to ma być?