C9 Jump Event ~ 50 LVL HELP

Witam ^^

Z tego co piszą w internecie po zrobieniu nowej postaci w grze dostajemy 50 lvl. Ja zrobiłem ale 50 lvl nie dostałem :( O co chodzi? wytłumaczy mi ktoś? Byłbym niezmiernie wdzięczny :3

PS. Zgarnąłem nawet Code, wpisałem i dostałem skrzynkę z itemkami ale niestety jej nie otworzę bo mam 1 LVL

No więc, żeby móc stworzyć zjumpowaną postać, trzeba osiągnąć minimum 20lvl na innej. Gdy już wbijemy ten 20 poziom, w ekranie wyboru postaci na górze klikamy "Create promoted character". Nawet bez kodu, skrzynkę i inne dostaniesz po stworzeniu.

20?!! nic takiego nie piszę w internecie :(Piszę żeby stworzyć nowe konto, nową postać. zresztą jeśli nawet tak byłoby to mam już kilka powyżej +20 a napisu o którym ty mówisz nie było ani śladu więc...

EDIT. Przed chwilą doszukałem się informacji że jutro mają wznowić Jumpa bo były problemy

Akutalnie jest event, że można zadawac pytanie GM na pewno będą jeszcze jump eventy bo się ludziom podobały ;)

Witam ^^

Z tego co piszą w internecie po zrobieniu nowej postaci w grze dostajemy 50 lvl. Ja zrobiłem ale 50 lvl nie dostałem :( O co chodzi? wytłumaczy mi ktoś? Byłbym niezmiernie wdzięczny :3

PS. Zgarnąłem nawet Code, wpisałem i dostałem skrzynkę z itemkami ale niestety jej nie otworzę bo mam 1 LVL