C9 klasa

chciałbym zapytać których class w c9 jest najmniej oraz jak się trzyma gra jeśli chodzi i liczbę graczy

Jak grałem, to zdecydowanie najmniej jest illusionistów, wardenów i assasinów. Gra trzyma się wystarczająco, żeby znaleźć dobrą gildię i przeciwników na pvp :)

Jakbyś miał wybierać spośród tych 3 to polecałbym iluzjoniste :) Ewentualnie warden, ale ten w późniejszym etapie się szybko nudzi.

Na 100% nie assasina dla początkującego, w pvp wymaga 10x więcej pracy niż nawet ww. Illusionista.

Warden nie jest zły, ale trzeba mieć dobrego cela i niezłą taktykę żeby coś zdziałać :P Potrafić utrzymać wroga na dystans, a jak już nawet jest blisko, to uciec od niego. Iluzjonista ma łatwiej, bo skille ma lepsze ;P A assasynem nie grałem jeszcze ;P

Wardenów wcale tak mało nie jest, zato bardzo rzadko spotykam warriorów i iluzjonistów

Ludność ? w ch 1 jest trochę ludu reszta pustki

Dziś wprowadzają 5 subklase dla huntera czyli bulletshotera teraz pod nowa nazwa gunsliger czy jakoś tak. Szybki i dynamiczy rewolwerowiec <3 tej klasy będzie najmniej hehe ale do czasu :-]

Gra trzyma sie jak najlepiej łatwo znaleść ludzi do party na hellla itp. Cały czas wychodzą nowe patche.

zapytam w tym temacie, żeby nie zakładać nowego - jaką podklasę polecacie dla huntera, tak , żeby nie było za trudno na pvp, ale i na pve dało się jako tako skutecznie gnębić mobki? Wbiłem dopiero 10, a że jestem świeżym graczem, to lepiej się zapytam

Gunslingera lub rengera

Ranger wg mnie nie jest wcale łatwy do ogarnięcia na PvP. Trzeba mieć spore wyczucie czasu i opanowanie przy celowaniu w szybko poruszającego się przeciwnika. Poza tym jak się dopuści do siebie wroga to praktycznie oznacza zgon. Jednak ogarniający gracz potrafi wyczyniać z nim cuda. Obejrzyj sobie na YT kanał intro4fun, polecam jego akcje na PvP rangerem właśnie.

chciałbym zapytać których class w c9 jest najmniej oraz jak się trzyma gra jeśli chodzi i liczbę graczy