C9 multi league w gpotato?

Witam.

Otóż chce sobie ściągnąć c9, najpierw chciałem od webzena, ale tam nie ma launchera a ja mam neta 1mb więc by się ściągał 12 godzin, więc chciałbym to pobrać na 2 razy. Zobaczyłem że gpotato ma download z launcherem więc od razu chciałem się wziąć do ściągania, jednakże ten klient z gpotato waży o jakieś 600 mb mniej, więc moje pytanie - czy c9 z gpotato ma polski język?

pozdrawiam

Pobierz z steama - to ta sama wersja jest

nie mam steama, nie chce mi sie nawet tam rejestrować

To pobierz z gpotato - europejski wydawca

no tak, właśnie chce pobrać z gpotato, ale czy tam jest polski język?

Skoro to wydawca europejski, a webzen amerykański to na gpotato większa szansa, że będzie - musi być :D

no ta, ale na gpotato jest wrzucona wersja z 12 grudnia. nawet jak sie wejdzie na strone gpotato i weźmie na ten temat o multi league to na dole piszą żeby ściągnąć wersje z webzena, więc wydaje mi się że raczej nic z tego nie będzie. chyba że po ściągnięciu, gra się spachuje więc zaryzykuje i pościągam te 2 dni

I tak się będzie pathować - Witaj w internecie i świecie mmo

to nie moje pierwsze mmo, no ale witam :)

Wersja od webzena i od gPotato to jedno i to samo - było powtarzane na tym forum już chyba kilkanaście razy. Po prostu jeśli ściągniesz webznowską wersję, to będziesz miał mnie patchowania, bo jest bardziej aktualna.

właśnie że mylicie się bo gdy ściągnąłem wersję od gpotato to przy instalacji, przy końcówce wyskakują błędy z teksturami których nie da rady pominąć więc musi coś być z 3 binem. ściągałem go ponownie 2 razy, jednak bez skutku. po ściągnięciu wersji webzenowskiej wszystko śmiga jak należy.

Witam.

Otóż chce sobie ściągnąć c9, najpierw chciałem od webzena, ale tam nie ma launchera a ja mam neta 1mb więc by się ściągał 12 godzin, więc chciałbym to pobrać na 2 razy. Zobaczyłem że gpotato ma download z launcherem więc od razu chciałem się wziąć do ściągania, jednakże ten klient z gpotato waży o jakieś 600 mb mniej, więc moje pytanie - czy c9 z gpotato ma polski język?

pozdrawiam