C9 problem

wszedl dzis nowy patch i pojawil mi sie problem nie zawsze ale dosc czesto sie dzis mi juz pojawial i wywala mnie z gry. na screenie wszystko jest - wywala mnie podczas logowania badz jak wchodze na dunga i tez jak sie pojawia ekran logowania.

http://images.tinypic.pl/i/00474/c2s5nqxjqo4y.jpg

nie wiem gdzie lezy problem

gralem prawie na maxymalnej grafie w gre i nie mialem zadnych scinek i dopiero dzis jak sie pobral ten caly patch to wyskakuje taki oto blad. cos jest z c9.exe ale nie wiem co i nie wiem czy na nowo mam zainstalowac c9 czy to pomoze nie wiem doradzcie cos.

Nie tylko w C9 takie błędy występują. Mi on się przydarzył w Maple Story (pamiętam zdanie "pamięć nie może być written" xd). Podziałało (kilkukrotne) instalowanie manualnego patcha. Jeśli dev C9 udostępnia taką opcję, to pobierz i nadinstaluj go.

yyy mam pobrac na nowo gre c9 i zainstalowac i poczekac az sie spatchuje? o to Ci chodzi?

Chodzi mi o to że patch mógł się źle wgrać. Często się to zdarza w takich grach. Dobrze by było żebyś pobrał manualnie patch i potem go zainstalował. Nie chcę żebyś pobierał całego C9, tylko ten jeden patch.

nie ma nigdzie manualnego patcha i to jest problem nie moge go znalezsc

REINSTAL GRY pomogl. nie mam teraz zadnych problemow.

o jak sie okazalo jest wlasnie jakis maintance i jak wlaczylem lunchera to jakis mini patch sie pobieral gdzie pisalo wlasnie c9.exe. czyli cos oni zrabali i teraz naprawiaja xd

ehhh zno sie problem pojawil wiec gowno zrobili - ma ktos jeszcze jakies rady?

stop working i muszę zamknąć gre ja mam taki problem...:P

wszedl dzis nowy patch i pojawil mi sie problem nie zawsze ale dosc czesto sie dzis mi juz pojawial i wywala mnie z gry. na screenie wszystko jest - wywala mnie podczas logowania badz jak wchodze na dunga i tez jak sie pojawia ekran logowania.

http://images.tinypic.pl/i/00474/c2s5nqxjqo4y.jpg

nie wiem gdzie lezy problem

gralem prawie na maxymalnej grafie w gre i nie mialem zadnych scinek i dopiero dzis jak sie pobral ten caly patch to wyskakuje taki oto blad. cos jest z c9.exe ale nie wiem co i nie wiem czy na nowo mam zainstalowac c9 czy to pomoze nie wiem doradzcie cos.