Cabal 2 - Force Blade Build

Siemka

Wie ktoś jak rozdawać staty dla FB ? Niby większość twierdzi, że w All Attack Type oraz w Max HP. Jednak FB z pierwszej częśći Cabal opierał się na Cricie więc jakieś pomysły ?

Woo to ktoś jeszcze gra w cabala 2 :D

zmieniło się coś tam ;p?

cóż ja bym polecał w to co ludki tam piszą

Nie wiem czy coś się zmieniło ;) Gram od czasu do czasu dla zabicia nudy. Czekam na Rider of Icarus ;)

Czyli dodawać w All Attack i Max HP ? Jakie proporcje ?

Tu na forum raczej nikt nie gra, więc najlepiej pytać na forum oficjalnym lub chacie w samej grze.

Tak jak ludzie mówią. Idziesz w Max ATT i HP potem.
Jako, że w grze jest tank, który ma za zadanie wytankować ty masz robić za najlepszego DPS'a w grze i tylko czasami stopować, by pozwolić tankowi znowu złapać aggro, bo łatwo będziesz je przebijać.
PvP to inna bajka, nadal nie wiem czy opłaca się je grać w C2 ; )

Napisałem na oficjalnym forum i jeden z graczy odpisał, że dla PVE 2HP 1AllAttackTypes, a dla PvP 3HP. Wydaje mi się, że chyba lepiej mieć więcej ataku niż hp, w końcu nie jestem tankiem tylko dps :D

Co do tego czy opłaca się grać to jak pisałem wcześniej to tylko dla zabicia czasu, ale chętnie dowiem się dlaczego tak uważasz :)

Siemka

Wie ktoś jak rozdawać staty dla FB ? Niby większość twierdzi, że w All Attack Type oraz w Max HP. Jednak FB z pierwszej częśći Cabal opierał się na Cricie więc jakieś pomysły ?