Cabal - NA Atlas

Cześć! Czy są tutaj ludzie chcący powrócić do tego świetnego tytułu? Chodzi mi konkretnie o wspólną grę na nowym serwerze 'Atlas'. Do 22 marca trwa event dzięki któremu otrzymujemy premie do EXP, AXP, Skill EXP itd. Dodatkowo dostajemy do wykorzystania na 20 dni BB'tki które zwiększają nam O 200% skill exp i sam exp tak więc wbicie levela nie stanowi większego problemu:) dodatkowo w trakcie trwanIa eventu za wbicie 150, 170, 190 lvl otrzymujemy sety +15 na 120 dni kolejno sigmetal, mithrill, archidium. Jeśli ktoś chciałby się skusić jednak na grę, szuka pomocy bądź po prostu kogoś z kim można porozmawiać podczas dunga czy expa to piszcie śmiało. Kontakt za pomocą steama bądź też w grze Nestore, na wszelkie pytania mogę odpowiedzieć również tutaj. Miło byłoby powrócić do tego tytułu w jakimś szerszym gronie.

Pozdrawiam:)

jak z populacja?:) wkleisz screen z chaneli

A ile pingu bede miał xd? Rozumiem, że mogę pobrać steamową wersje?

@omenik

Tutaj screen dotyczący populacji na serwerze o godzinie 21:15 : http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=636676204

@bylduda

Tak, jednak po pobraniu steamowej wersji musisz połączyć swoje konto steam z kontem cabala, tak więc nie zrażaj się jeśli nie będziesz się mógł od razu grać.

Ping w granicach 150-350 ale jeśli mam być szczery to nie przeszkadza to w najmniejszym stopniu, nawet combo po 20~+ nie jest problemem przy takim "opoznieniu" ktory jest praktycznie niewidoczny :v

bump

bump

naprawili już to 4x waiting for connection a pozniej dc ?

U mnie ten problem nie występuje więc pewnie tak :)

bump

bump

bump

nie polecam grania na wersji steamowej (jest to NA amerykańska), po przesiadce na klienta EU, czułem się jakbym w inną grę grał, zero jakiś dziwnych lagów, opóźnień, zapewne wszystko przez niższy ping, ale jednak, no chyba , że komuś granie z opóźnieniami nie przeszkadza i go nie irytuje :)

Jest to wyczuwalne tylko we wczesnej fazie gry, gralem kilka lat na EU i po przesiadce na NA bylem zawiedziony, ale wraz z wbiciem lvl znika wiekszość problemów jak zrywanie combo przez brak many itp. aktualnie mam 193 lvl i nie odczuwam żadnego dyskomfortu z gry =)

Cześć! Czy są tutaj ludzie chcący powrócić do tego świetnego tytułu? Chodzi mi konkretnie o wspólną grę na nowym serwerze 'Atlas'. Do 22 marca trwa event dzięki któremu otrzymujemy premie do EXP, AXP, Skill EXP itd. Dodatkowo dostajemy do wykorzystania na 20 dni BB'tki które zwiększają nam O 200% skill exp i sam exp tak więc wbicie levela nie stanowi większego problemu:) dodatkowo w trakcie trwanIa eventu za wbicie 150, 170, 190 lvl otrzymujemy sety +15 na 120 dni kolejno sigmetal, mithrill, archidium. Jeśli ktoś chciałby się skusić jednak na grę, szuka pomocy bądź po prostu kogoś z kim można porozmawiać podczas dunga czy expa to piszcie śmiało. Kontakt za pomocą steama bądź też w grze Nestore, na wszelkie pytania mogę odpowiedzieć również tutaj. Miło byłoby powrócić do tego tytułu w jakimś szerszym gronie.

Pozdrawiam:)