Cabal na

Witam ludzie ludziska od jakis 2 dni wróciłem do cabala na cabalu NA i jestem w szoku.

-Servery niemal wszystkie pełne 24/7
-Ekonomia gry jest w barzo dobrym stanie

-Pingi chociaż straszą ze po 250+ bez problemu da sie robic po 28 combo (narazie tyle mi sie udało ^^)

-Polskie gildie które są i są nie najgorsze.

-Z tego co gadałem z ludzmi od około roku niesłyszeli o kimś hakującym

-GM-i czuwają na tg!

-Ludzie są bardzo sympatyczni i pomocni chociaż wogole nie ogarniają gry xD


Minusy to:

-ALZ Sellezy spamią nonstop

-Najlepsi gracze budza sie o 2 nad ranem xD
-Ciężko będzie dogonic reszte

Ogolnie to więcej jak narazie plusów jak minusów , jezeli jest ktoś chetny na powrót to prosze o pm nic w grze "saphirestar" Gram FA na servie TITAN
W 2 dni bez nolifienia wbilem 130 lvl

BM3 jest teraz darmowe na 130 lvl za lvl-ing
Jest kupe ludzi do grania tak więc nic jak tylko wbijac 140 lvl i zacząc zarabiac

Zapraszam chetnych którzy tesknili za cabalem EU z przed 3/4 lat na Titanie jest podobnie ale własnie mniej polaków jest a to nasza nacja stworzyła cabala EU żeby nie polacy do dzisiaj by w itemy z deffem i hp w slot nooby wbijały!

Polecam Pomoge Mamy Discord i FB Gildia Adrenaline , ale nie zawracajcie mi d*py jak macie zagrac 2 dni i odejsc bo to niema sensu :P

Witam.

Chciałem pobrać klienta gry ale niestety nie mogę, wyświetla się komunikat tak jak by blokada regionalna

http://cabal.estgames.com/download rozumiem że to jest wersja us?

tak to wersja North America ale problem polega na tym że już niema blokady IP zmien przeglądarke na Exploler bo też miałem problem w Google chrome z pobraniem i ogolnie założeniem konta :P

BUMP!

Jest opcja, żeby ktoś wrzucił tą instalkę na inny serwis. Nie mogę tego pobrać ani z chrome, ani przez microsoft edge. Nawet ściągnąłem mozille i bez logowania ani importowania żadnych ustawień, wciąż nie mogę tego pobrać.

ta dzisiaj na noc ci wrzuce na Mega o ile nie zapomne :P bo już troszke wypiłem bo akurat wolny wtorek mi sie trafil a teraz akurta musze wyjsc do baby jak wroce to zuploaduje

Też nie mogę pobrać z oficjalnej strony :( A chętnie bym zagrał.

widocznie faktycznie jest blokada ip, ja cały czas też nie moge pobrać a wolał bym uniknąc zabawy z vpn

Panowie, przecież macie info po wejściu na stronę EST...

LthUUc7.jpg

Witam ludzie ludziska od jakis 2 dni wróciłem do cabala na cabalu NA i jestem w szoku.

-Servery niemal wszystkie pełne 24/7
-Ekonomia gry jest w barzo dobrym stanie

-Pingi chociaż straszą ze po 250+ bez problemu da sie robic po 28 combo (narazie tyle mi sie udało ^^)

-Polskie gildie które są i są nie najgorsze.

-Z tego co gadałem z ludzmi od około roku niesłyszeli o kimś hakującym

-GM-i czuwają na tg!

-Ludzie są bardzo sympatyczni i pomocni chociaż wogole nie ogarniają gry xD


Minusy to:

-ALZ Sellezy spamią nonstop

-Najlepsi gracze budza sie o 2 nad ranem xD
-Ciężko będzie dogonic reszte

Ogolnie to więcej jak narazie plusów jak minusów , jezeli jest ktoś chetny na powrót to prosze o pm nic w grze "saphirestar" Gram FA na servie TITAN
W 2 dni bez nolifienia wbilem 130 lvl

BM3 jest teraz darmowe na 130 lvl za lvl-ing
Jest kupe ludzi do grania tak więc nic jak tylko wbijac 140 lvl i zacząc zarabiac

Zapraszam chetnych którzy tesknili za cabalem EU z przed 3/4 lat na Titanie jest podobnie ale własnie mniej polaków jest a to nasza nacja stworzyła cabala EU żeby nie polacy do dzisiaj by w itemy z deffem i hp w slot nooby wbijały!

Polecam Pomoge Mamy Discord i FB Gildia Adrenaline , ale nie zawracajcie mi d*py jak macie zagrac 2 dni i odejsc bo to niema sensu :P

Jestem zainteresowana. Na jakim chanelu gracie. Wrocilam po latach do gry i szukam pl. Zadnego nie moge znalezc.

jakiś kontakt do was? jak was znaleźć w grze?

Pisał że w grze nazywa się saphirestar, gildia Adrenaline

Cześć,

też właśnie założyłem konto. Jeżeli ktoś jest chętny to proszę o kontakt.

Nick: Shedi
Server: Titan

i jak się gra? czekałem na aiona ale okazał się mimo wszystko nadal p2w walić go…
pograłbym na cabalu ale jak ostatnio wbiłem na EU porobić dungi moim FA to same boty…
20 chanel niby full ale nie spotakłem żadnego gracza same boty :stuck_out_tongue:
jak sytuacja na NA? są ludzie do gry? czy tak samo jak EU chanel full a tak na prawdę to same boty?

Wyślesz mi zaproszenie na discorda dzisiaj zaczynam grać potrzebuje kogoś do nauki gry nick na discordzie: Kuba_Gaming