Cabal nowa klasa "Force Gunner"

Witam

Co sądzicie o nowej klasie do Cabala ?

Ma wejść na serwer Eu koło kwietnia 2017

Jak dla mnie kolejny syf byle by zachęcić graczy. grałem od CB aż do 2012r. Teraz z perspektywy czasu widzę że to była najlepsza decyzja, zapamiętam tą grę jako najlepszy MMORPG w jaki grałem.

Dodawanie pochodnej klasy od FA to czysty idiotyzm, klasa wygląda praktycznie jak Force Archer, tylko zamiast łuku mamy wielkie działo, a skille mają trochę inne bajerki pododawane. Z przykrością stwierdzam że czasy Cabala skończyły się już dawno temu.

Szkoda zmarnowanego potencjału drugiej części.

Podsumowując: nie podoba mi się dodawanie kolejnych klas które są bardzo podobne do tych które mamy obecnie, myślałem że twórcy są bardziej kreatywni.

Powiem tak: Gladiator był spoko, naprawde fajnie mi sie nim grało. Zobaczymy jak ta klasa tak naprawde będzie wyglądać w praktyce, ale masz rację zalatuje brakiem pomysłu na nową klase. Wydawać by się mogło że troche nawet na siłe dodają o tak "żeby nie było"

Zachecam wszystkich do grania na NA ( titan ), bez porowniania co do eu ( a gralem na eu przeszlo 3-4 lata..niestety ), jest nawet polska gildia, po 25 osob + online codziennie, gildia bardzo ogarnieta, malo toksyczna - to samo tyczy sie calej spolecznosci cabal na, ktore jest bardzo liczna, nie polecam grania na eu w 2016 roku.

Witam

Co sądzicie o nowej klasie do Cabala ?

Ma wejść na serwer Eu koło kwietnia 2017