Cabal online gra ktoś jeszcze?

Są jakieś polskie gildie na serwerze Titan? Szukam polaków ale nie moge znalesc zadnej polskiej aktrywnej gildii. Czetnie bym pograł na moim starym koncie ale nie ma z kim. Czy ktokolwiek jeszcze gra w cabala? :slight_smile:

Nie cabal to stara gra i ludziom się nie chce grać taka prawda, ludziom cabal się przejadł

sa polskie gildie ale pewenie juz teraz nie aktywne zreszta sa takie ceny itemow ze ludzi nie stac na to zeby grac

1lajk

Dokładnie ludzi nie jest stać żeby grać sam chciałem wrócić ale jak tylko zobaczyłem ceny, i że większość Polskich Gildii jest wymarła to sobie odpuściłem.

teraz to znacznie bardziej od globala to tylko i wyłącznie Cabal Red server ponad rok czy półtora jakoś a na TG zawsze prawie 100vs100 i oczywiście kolejka czekających xD i w normalnych godzinach 400-500 online a w takich gdzie ktoś śpi albo w pracy to po 200+ osób, znacznie lepszy od officiala gdzie ja zawsze byłem za tym że privy to gówna xD dodatkowo łatwo sprzedać itemy w markecie bo ci co zalogowani znaczna większość nie afk :), nie ma botów ownerzy/gmowie codziennie sprawdzają na dungach na niewidce ludzi itp. :slight_smile: bez porównania się spisują na tym servie nie ma porównania do martwego globca gdzie tylko gimbusy co wydają tysiące grają a nowi max do 150-160 i boty dlatego officiale jeszcze żyją xD

Widze, znalezli sie znawcy. Tak jest aktywna gildia Double na serwerze amerykanskim Titan, jak odchodzilem pol roku temu to codziennie 30 + online

szkoda bo to bardzo dobra gra jest nadal. Mimo swego wieku nadal przyjemnie spedza sie czas przy cabalu. Szkoda ze jest w taki stanie, no ale czas zrobil swoje. No i ten IS zniecheca nowych ale z czegoś musi sie utrzymywać.

Ja już w to dawno nie gram :wink:

Na US serwerach full ludzi jest więc warto grać.