Cabal Online - Nowa ekipa

Na mercurym mam gildie całą pustą, więc mogę was pozapraszac

Nick: MistakeLord

Klasa: Force Archer

Server: Może być Mercury, dostosuje się. =)

Ps. Jest opcja, że zacznę grę dopiero w niedziele wieczorem, jeśli zacznę wcześniej (czyt. jeszcze dzisiaj) to postaram się all pododawać do znajomych.

Ok mój nick Będzie Topciak albo Kamcio777 klaza Wizard/Blader

No właśnie coś mi tu nie grało. Ale dziwne, bo kliknąłem, że chcę pobrać tą drugą, nie US...

Znalazłem swój błąd. Nie wchodziłem na stronę europejską xD Tak to jest jak się po nocach siedzi...

Witam będe grać na Mercury nick : Haflinger lub Haflingero

Jak Mercury to Mercury. W grze nie jestem specjalnie rozeznany ale zassana i powoli zaczynam przyswajac :P

Nick: Issano(moze sie zmienic)

Czy ktoś też miał problem z zassaniem cabala EU? Zacząłem pobierać i po jakichś 900mb następuje koniec, że niby pobieranie zostało zakończone.

U mnie na chromie poleciało bez problemu, w pare minut miałem ściągnięte. Może zmień przeglądarkę ?

http://cabaleu.estgames.com/en/Download - pobierałem stąd jeśli to istotne.

Również chętnie pogram nick:Tuirek serwer Mercury, a gram postacią Blader.

Dobra jakby ktoś chciał grać i zrobił już postać to niech napisze do mnie - nick: KyinraGlad - zaprosze go do gildii - zebysmy mogli sie gdzies zebrac w grze ;)

zalozyliscie moze gildie ktos ? sporo chetnych jest.. mozna to wykorzystac - rozwinac i bardzo dobrze sie bawic, ja tez mam w planach powrot do cabala

Mamy gildie. Wchodzić i tylko dać znać, że się żyje to zaraz zapy będą ;)

Nick: Watashiel

Klasa: Warrior

Serwer: Mercury

Pisać :)

Haha sam pobrałem Cabala Online po zagraniu w Cabal'a II, żeby zniwelować niesmak i przypomnieć sobie świetlane czasy. Żałuję w'gle, że sprawdziłem ''drugą część''. Pograłbym z wami, ale jeszcze się zastanawiam, bo to już nie ten sam Cabal co kiedyś. ;)

Nie jest ten sam, bardzo dużo pozmieniali ale Cabal to Cabal, wciąż jest bardzo dobrą grą ;). Jak się zdecydujesz to pisz w grze i dodamy do gildii. Rośniemy w siłę !

Mozna sie dolaczyc do gry? nie mam postaci ani nic w grze i bedzie trzeba mi objasnic co i jak

Siema
Właśnie wczoraj ściągnąłem grę i chciałem zacząć ale odrzucił mnie brak towarzystwa wśród moich znajomych. Chętnie sie przyłącze :)

powiedz tyl jak is ts czy cos i swoj nick i jedziemy z koxem :)

chętnie popykam z Wami, zaczynam pobierać :)

to jak jakis komuniktor moze?