Cabal online

Siema

Ostatnio jakoś przypadkiem odświeżyłem sobie soundtrack z cabala i naszła mnie ochota na gre. Wiem jak wygląda global (masa botów) ale i tak chce grać.

  • JAk wygląda tam teraz sytuacja?
  • Czy dużo osób?
  • Gdzie spotkam najwięcej Polaków?

Miałem kiedyś postać, ale przez odłączenie od steama ją straciłem i nie odzyskam, więc zaczynam od zera. Gra ktoś tutaj albo ma discorda do gildii, żeby można było zagrać z kimś, ewentualnie jeśli nie global to zawsze jakiś fajny priv, ale wole chyba bardziej tak normalnie grać niż na rateach typu 10000.

Dzięki.

Niestety, zawiodę Cię, aktywnych graczy jest ze 100 max, reszta to boty, gold sellerzy Itp.
Osobiście też kocham ta gre, ten klimat itp. Ale naprawdę jak jeszcze 2 lata temu chociaż ludzie się duelowali za Bloody Ice, tak teraz nawet 1 osoby nie widziałem prócz sklepów jakichś botów.
Z Polaków to chyba tylko ja wbilem, pogralem 4 dni i tyle, bo czułem się sam xD
Jak potraktujesz to bardziej Cabala jako grę single Player to może pograsz dłużej.

A ewentualnie jeśli chodzi o serwer amerykański?

Na EU sytułacja ma sie stabilnie. Graczy jest sporo. Znajdziesz pt na word bosy, polskie gildie. Gra dostaje systematyczne updaty, mimo swojego wieku.
Co do botow, to nie ma ich az tylu jak 10 lat temu. Choc calkowicie sie wyplenic jak w kazdej grze ich nie da.
Ogolnie polecam dla osob single sie cos znajdzie i dla lubiacych pt tez. W ostatnim czasie doszlo sporo fajnych aktywnosci do gry i mozliwosci rozwoju konta.
Dzieki robieniu achivmentow rozwijasz postac w statach
Dzieki robieniu kolekcji rozwijasz postac w statach
Naprawe jest co robic, Polecam

Cabal jak cabal, bez lekkich inwestycji w niego na początku dużo nie zrobisz. Chyba, ze masz “szczescie do dropa”. Wbijanie lvla, to 2-3dni i masz 180, jak trafisz na exp event i kogos kto wyexpi cie na arenie pozniej. Botow nie widac teraz, bo wszystkie boty farmią dungi, moze to lepiej, bo tak bardzo się nie trigerujesz na ich widok. Jak juz wspominali wcześniej sytuacja jest w miare stabilna. Większość eventow dalej jest pod ludzi, którzy nie mają co robic z kasą i chyba to najbardziej boli. Próg wejscia np. na event z zabijaniem mini bosów po mapach to jest kolo 4k abi. Da sie to zrobic, ale trzeba troche czasu i szczęścia. Na NA, chwile bylem zobaczyć, ale ping po 300ms. wiec wole się meczyc na eu :smiley: . Gra dalej sprawia dużo radosci, chociaż trzeba sie pogodzic z tym, ze jest bardzo p2w.

No i w ten czwartek wchodzi now klasa dark mage. Wiec idealny czas na powrot

W nocy z środy na czwartek wychodzi nowa klasa Dark Mage. Ja osobiście gram na NA (north america) server Titan i tam zdecydowanie jest dużo lepiej. Jest jedna polska gildia oraz polsko- europejska gildia. Co do cabala Europe nie wypowiem się bo tam nie gram xd.

Siemka czyli na EU nie ma tak tragicznie z ludźmi ??

Jest z kim pograc.
Tragedi nie ma

Tragedii nie ma, sporo Polskich graczy, starych jak i nowych. Wątpię, zeby był problem ze znalezieniem miejsca, bardziej chyba jest problem z mentalnością ludzi w tych gildiach, troche nasłuchalem się plotek itp, ale to juz samemu zostawie do oceny jak bedzie sie grało. Wazne, zeby dobrze sie czuć w grze.

Żeby znaleźć prawdziwego przyjaciela w gildii trochę trzeba się namęczyc… znam przypadki w gildiach gdzie wypadła rzecz np. za 1b a później twój przyjaciel z gildii ucieka i nie podzieli się z Tobą zawartością tej rzeczy…