Cabal vs Avast

Witam

Postanowiłem ostatnio wrócić do cabala. Kiedy chcę ściągnąć clienta po kilku sekundach avast zatrzymuje pobieranie bo wykrył zainfekowany plik. Za drugim razem wyłączyłem wszystkie osłony na czas pobierania i włączyłem je z powrotem po ukończeniu ściągania. Kiedy uruchomiłem instalator avast znowu dał się we znaki z informacją o zarażonym pliku po czym usunął clienta z komputera. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać? Będę wdzięczny za pomoc. Dodam, że ściągałem cabala z oficjalnej strony ESTGames.

Możesz dodać cabala do wyjątków w zaporze, jak miałem avatasa to musiałem dodać gry do wyjątków bo inaczej nie ruszyła.

wyłącz Avast do ponownego uruchomienia kompa.

Zainstaluj Cabala, uruchom kompa. Mi działa

Avast po prostu wykrywa fałszywe wirusy jak to kilka z antywirusów działa.

Dodaj do wyjątków i od nowa.

PS:MIałem tak samo w wielu grach.

Zainstaluj normalnego antywirusa, a nie pseudo-antywirusa o nazwie Avast, ale jeśli już bardzo chcesz przy nim zostać, dodaj wykrywany plik do wyjątków.

Dziękuję za pomoc. Gra śmiga bez problemów :)

Witam

Postanowiłem ostatnio wrócić do cabala. Kiedy chcę ściągnąć clienta po kilku sekundach avast zatrzymuje pobieranie bo wykrył zainfekowany plik. Za drugim razem wyłączyłem wszystkie osłony na czas pobierania i włączyłem je z powrotem po ukończeniu ściągania. Kiedy uruchomiłem instalator avast znowu dał się we znaki z informacją o zarażonym pliku po czym usunął clienta z komputera. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać? Będę wdzięczny za pomoc. Dodam, że ściągałem cabala z oficjalnej strony ESTGames.