Cabal vs Cabal 2 - Pytanie!

Siemka, mam pytanie, ciekawi mnie bardzo opinia tego cudnego forum pełnego podzielonych zdań i przy okazji mam pytanie.

Moje pytanie brzmi - gdzie według was gra więcej ludzi Cabal1 czy 2?

A dyskusja polegać będzie na tym którą wolicie część i dlaczego...

Osobiście wolę część pierwszą z prostego powodu, jest bardziej dynamiczna, ciekawa, stary dobry klimat i unikalny soundtrack.

Cabal 2 według mnie to dobra propozycja z błędną nazwą.

ja to bym się wstydził na miejscu ESTsoftu wydać coś takiego nazwane chyba omyłkowo Cabal 2

Z tego co słyszałem, cabal 2 już świeci pustkami choć mogę się mylić,wbiłem 40lv i zaprzestałem gry, od tak. C2 jest nudne i liniowe, 4mapy, 5dungeonów i ot to cała gra. Na silniku Cryteka, animacje skilli wyglądają ohydnie, widać bardzo dużo niedociągnięć. Ogólna moja ocena C2 to 3/10, w ogóle się nie postarali, chcieli wziąć ludzi na tytuł.

Co do cabala 1, gra trzyma się już kilka ładnych lat na rynku a gracze wciąż grają chociaż wiadomo, mniej. Przegrałem w tą grę naprawdę mnóstwo czasu,więcej niż w jakąkolwiek inna grę, wszystko było naprawdę świetnie zrobione, od skilli zaczynając na dungeonach kończac, a wspominając jeszcze o soundtracku który był boski. Na maksymalnych ustawieniach graficznych gra prezentowała się naprawdę świetnie jak na tamte czasy i moim zdaniem dalej cieszy oko(choć nie porównam tu nowych MMO takich jak TERA czy GW2).

Ogólnie rzecz biorąc Cabal 2 to porażka przy C1, nie ma tutaj żadnych + dla C2 który jest po prostu szybkim skokiem na kasę. Gra jest już od 3lat u Koreańców a dostali tylko lv cap 50 i parę nowych dungeonów, gra tam wogóle się nie rozwija i myślę że C2 nie przetrwa dłużej niż rok.

Siemka, mam pytanie, ciekawi mnie bardzo opinia tego cudnego forum pełnego podzielonych zdań i przy okazji mam pytanie.

Moje pytanie brzmi - gdzie według was gra więcej ludzi Cabal1 czy 2?

A dyskusja polegać będzie na tym którą wolicie część i dlaczego...

Osobiście wolę część pierwszą z prostego powodu, jest bardziej dynamiczna, ciekawa, stary dobry klimat i unikalny soundtrack.

Cabal 2 według mnie to dobra propozycja z błędną nazwą.