Call of Nightfall w Gloria Victis

Bez_nazwyl

Słowiańskie bractwo Call of Nightfall rekrutuje twardych wojowników, którzy lubią klimaty średniowiecznego rycerstwa, wymagający system walki i są nastawieni na kooperację na discordzie w open pvp.

Call of Nightfall powstała jako polska gildia i od początku stanowi największą siłę frakcji Midlandu oraz topową gildię na całym europejskim serwerze. Niecały miesiąc temu, po rozpadzie zaprzyjaźnionej rosyjskojęzycznej gildii, większość jej członków wyraziła chęć dołączenia do Call of Nightfall. Od tej pory tworzymy słowiańską społeczność z przeważającą liczbą polskich graczy, co stanowi absolutnie wyjątkowy projekt w grze, jakiego wcześniej nie było.

Panują u nas restrykcyjne zasady co do zachowania. Nie akceptujemy toksycznej atmosfery, wszczynania awantur i działania przeciwko naszym braciom w gildii. Jesteśmy jednak ludźmi, dlatego typowe ku**a istnieje w naszych słownikach, jak su*a blyat u przyjaciół ze wschodu.

Pomagamy przejść przez meandry Glorii Victis, jej zawiłości i trudności związane z wymagającym systemem walki. Zapewniamy sprzęt w postaci ciężkiego opancerzenia, szkolenia oraz iście słowiańską atmosferę! Trudnością dla nowych graczy zawsze jest stwierdzenie “i co dalej?”. Z nami nie ma problemu, ponieważ najlepsze aspekty Glorii Victis można poznać wyłącznie w minimum 20-osobowym dobrze zgranym oddziale. Włączając w to najbardziej epickie bitwy.

Zabierz ze sobą miecz, topór, buzdygan, ciężką tarczę na plecy lub łuk i dołącz do frakcji Midland na sewerze europejskim oraz wstąp w szeregi naszego bractwa.

- To wojna? - zapytał
- Ależ nie, to nasze życie.

Odwiedź także naszą stronę, gdzie znajduje się odnośnik do discorda w zakładce “rekrutacja”: www.callofnightfall.tk

oraz stronę gry na steam (obecnie 60% przeceny) > Gloria Victis <

ref

Armoured Knight Fantasy Wattpad Book Cover (2)

Call of Nightfall wzywa Cię do wojny! Wznieś żagiew wiary i odpowiedz na wezwanie, dołączając do elitarnego bractwa Midlandu! — www.callofnightfall.tk —

Zapraszam do obejrzenia naszego filmiku: https://youtu.be/N2b8HlFB_Gg

Kolejny już w produkcji!

Call of Nightfall we fight in the dark to serve the light

Dalej działamy i zbieramy coraz większą ekipę. Zapraszam ponownie graczy nastawionych na PVP, którzy nie boją się systemu lootowania i mają stalowe nerwy.